начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Съвет при семеен тормоз, физически и психически

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съвет при семеен тормоз, физически и психически

Мнениеот nasecomixxx » 05 Юни 2023, 23:22

Сестра ми живее на вилата, която е нейна собственост, с гаджето и. Той обаче от 2 години постоянно я тормози психически и емоционално. Направо я смазва, а напоследък и физически си позволява. Веднъж беше с смазан нос, а от онези дни подута буза. Най-накрая я накарахме да предприеме правни мерки. Викнала е полиция когато пак е станал агресивен докато е пиян миналата седмица. Отвели са го. Потърсила е адвокат, пуснали са жалба до прокуратурата и молба за защита. В момента обаче той и звъни нон стоп и я тормози по телефона, да си бил взел това, след това онова, после това и тн. Тя му е казала да дойде с вещо лице и да си прибере всичко на веднъж, защото сам няма да го пусне вътре. Той сега казва че щял да я съди, че тя му задържала нещата и той без тях не можел да работи. А това не е така.
Та въпроса ми е следния, какъв е редът да му се свърнат нещата които са наистина негови (защото той имал и претенции към някъкви ремонти, печки и тн) но как е редно да постъпи тя относно нещата които наистина са негови, мотор, атв и инструменти някакви. Има ли вариант тя да потърси вещо лице или без ам и аз кой, за да може наведнъж тя да му върне всичко негово пред свидетел и той да я остави намира. Адвокатът и я посъветвал да не се занимава, ни с най-големи извинения към него това е недопустимо, защото това я държи нея в постоянен контакт с него, и съответно тормоз и заплахи. Той и казал, че искал да е нещо днес да вземе, другото после и после и тн. А вилата не е склад който той да използва за склад и инструмент чрез който да продължи да я тормози и заплашва. Ако има някой, някакво мнение или съвет ще съм адски благодарен.
Дано съм разказал, така че да е разбираемо ама...
Пак благодаря!
nasecomixxx
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юни 2023, 23:16

Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron