начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Препоръка на Бракоразводен Адвокат и мнение по развод

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Препоръка на Бракоразводен Адвокат и мнение по развод

Мнениеот adventum » 23 Яну 2016, 11:21

Здравей те ,Моля за съвет да ми препоръчате много добър или добър бракоразводен адвокат в Варна.Много ми е важно и спешно.
Ще съм много благодарен ако ми дадете съвет как да постъпя ,а ето и за какво става дума.
Съпругата ми подаде молба за развод.Аз не съм много съгласен защото имаме две деца на 4и 5 години .Имаме и ипотечен кредит който аз съм титуляр по заема –заема е сключен по време на брака.Аз много си обичам Децата грижа се за тях гледам цялото ми свободно време да прекарвам с Децата – всичко правя за тях. Също така не употребявам алкохол и цигари.
Въпросите ми са следните ?
Мога ли да се боря за правата върху Децата. Колко най-много мога да ги виждам през месеца – можели примерно две седмици аз две седмици тя.Аз вземам около 750 лева заплата имам заем от 250 лева , ако трябва да напусна жилището ще трябва да плащам и квартира около 250 лева ток вода и как ще плащам издръжка.Можели и двамата да останем да живеем в жилището .Мога ли да се боря за жилището.
adventum
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Дек 2015, 11:27

Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron