начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Бившата ми жена има връзка с друг.

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Бившата ми жена има връзка с друг.

Мнениеот petyrpetrov1 » 18 Юли 2019, 10:25

Здравейте.
Бившата ми жена има връзка с друг мъж, на който му се носи слава на алкохолик и женкар.
Имаме общо дете с нея, и аз не желая детето да има връзка с него.
Какво мога да направя?
Също така, аз също имам нова жена до себе си, и бившата не ми дава детето да се вижда с мен заради нея.
Как да подходя в тези случаи?
Благодаря Ви!
petyrpetrov1
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юли 2019, 14:36

Re: Бившата ми жена има връзка с друг.

Мнениеот borovinka » 22 Юли 2019, 18:06

Ситуацията е "хвани единия, та удари другия". Горкото ви дете.
Veritatem dies aperit
borovinka
Активен потребител
 
Мнения: 1513
Регистриран на: 18 Авг 2011, 14:41
Местоположение: Lawrence, KZ

Re: Бившата ми жена има връзка с друг.

Мнениеот svladimirova » 02 Авг 2019, 16:46

Селската слава я остави. Дали е такъв или ти се иска наистина бившата ти да излиза с такива е друг въпрос. Доколкото разбирам родителските права се упражняват от майката, така че приемаме, че детето през по-голямата част от времето си е с нея. Много трудно би могло в тази връзка да се случи това ограничаване на близки на майката да се срещат с детето.
В момента имаш избор - да постъпиш като обиден мъж и да започнеш да настройваш детето срещу парньора на майката и да се караш с нея, да намесите всички възможни институции, дори да предприемеш дело за промяна на режима. Другата възможност е да постъпиш като отговорен баща и да не намесваш детето в отношенията на възрастните и да си се грижиш за него както досега. Ако притесненията ти спрямо този мъж са основателни, то можеш просто по-често да търсиш контакт с детето, да го питаш как е, как се чувства, какво прави в ежедневието, но без директно да го насочваш към другия.
Избирай дали ще бъдеш мъж на бившата си или баща на сина си - двете роли са различни след раздялата и не можеш да ги живееш едновременно.
svladimirova
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Юли 2019, 10:16


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron