начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

ДНК тест

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ДНК тест

Мнениеот katleya » 08 Фев 2020, 22:48

Здравейте, имам брак с мъж, от когото имам две деца. Наскоро разбрах, че е имал сексуален контакт с друга жена, общо взето връзка, продължила около година ( може и повече). Въпросната жена в момента е бременна, та въпроса ми е има ли как като законна негова съпруга да поискам ДНК тест за бащинство, поради съмнение, че това дете е от него.
Благодаря ви предварително за отговора!
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41

Re: ДНК тест

Мнениеот nikodim77 » 08 Фев 2020, 23:55

Мила Катлея – орхидея,
Дано зад името Ви не се крие същата отмъстителка като във филма на Люк Бесон – „Колумбиана”, че ще се притесня… :wink:
Идеята с ДНК теста Ви е? Да докажете изневяра? Да знаете, че ще има още един наследник над имуществото на съпругът Ви?
Разговаряхте ли с него? Чухте ли неговата версия…?
Иначе на въпросът Ви за искане на ДНК-тест като законна съпруга, официално – законно, не мисля, че може. Но има разни детективски агенции, които работят със сертифицирани лаборатории, и които извършват подобни „услуги” след съответното заплащане, но за пред съд…?!? :roll:
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1168
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29

Re: ДНК тест

Мнениеот ivan_lawyer » 09 Фев 2020, 00:26

Познавам болката и огорчението от изневярата (не от лични преживявания), трябва някак да реагирате. Това, което е направил съпругът Ви е неморално, неетично, има доста епитети нататък. Специално няма как да се вмести под никаква форма такава процедура - личността на любовницата е отделна - както и да го въртим. Но - какво да се измисли нещо.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: ДНК тест

Мнениеот katleya » 11 Фев 2020, 10:58

nikodim77 написа:Мила Катлея – орхидея,
Дано зад името Ви не се крие същата отмъстителка като във филма на Люк Бесон – „Колумбиана”, че ще се притесня… :wink:
Идеята с ДНК теста Ви е? Да докажете изневяра? Да знаете, че ще има още един наследник над имуществото на съпругът Ви?
Разговаряхте ли с него? Чухте ли неговата версия…?
Иначе на въпросът Ви за искане на ДНК-тест като законна съпруга, официално – законно, не мисля, че може. Но има разни детективски агенции, които работят със сертифицирани лаборатории, и които извършват подобни „услуги” след съответното заплащане, но за пред съд…?!? :roll:


Хахахах 8) Определено не съм от отмъстителните, дишайте спокойно, г-н nikodim77 :D :P
Идеята ми за ДНК теста е чисто хуманна, не ме интересува нищо от това, което притежава, не съм материалистка, искам просто да му го "върна" , така казано. Разговарях с него, разбира се, в продължение на месеци ме лъжеше, постоянно сменяше версиите си за отношенията им, докато не се стигна до някаква част от истината. Единственото, което ме притеснява е, че е държавен служител с позиции, и при евентуален развод и дело за родителски права, да не му бъдат присъдени на него.
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41

Re: ДНК тест

Мнениеот katleya » 11 Фев 2020, 11:04

ivan_lawyer написа:Познавам болката и огорчението от изневярата (не от лични преживявания), трябва някак да реагирате. Това, което е направил съпругът Ви е неморално, неетично, има доста епитети нататък. Специално няма как да се вмести под никаква форма такава процедура - личността на любовницата е отделна - както и да го въртим. Но - какво да се измисли нещо.


Благодаря за съпричастността, наистина унижението е голямо, предвид това, че си вярвал, борил си се, давал си всичко, а накрая.. Жив и здрав да е, аз не тая лоши чувства, свиква се с болката, но остава огорчението.
Разбирам, че няма как да стане "на моята" , за което искрено съжалявам, че законодателството не позволява такива правомощия на хиляди изстрадали жени. Благодаря отново!
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41

Re: ДНК тест

Мнениеот ivan_lawyer » 11 Фев 2020, 11:29

Без да си отмъстите - не оставяйте ситуацията без изход - отмъщение. Това е житейски съвет вече - сега направете някакво забавено отмъщение - както си решите де.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: ДНК тест

Мнениеот katleya » 11 Фев 2020, 13:13

ivan_lawyer написа:Без да си отмъстите - не оставяйте ситуацията без изход - отмъщение. Това е житейски съвет вече - сега направете някакво забавено отмъщение - както си решите де.


А дали си заслужава да отмъщавам- не мисля, само ще си навлека негативни преживявания, мисля че са ми достатъчно вече. Рано или късно, ако това дете наистина се окаже негово, тази повлекана няма да остави нещата така и ще търси издръжка. Тогава жална му майчица :D Който каквото си е посял, това ще пожъне :wink:
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron