начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

Декларация за извеждане на децата в чужбина - след нов брак

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Декларация за извеждане на децата в чужбина - след нов брак

Мнениеот ansam » 10 Юни 2020, 11:01

Здравейте!
Наскоро се омъжих повторно и смених фамилното си име. Предстои ми да сменя личните си документи, както и да си извадя удостоверение за идентичност на имената.
Въпросът ми касае декларацията, с която първият ми съпруг ми е разрешил да извеждам децата ни в чужбина.
Необходимо ли е да изваждам нов такъв документ, или мога да ползвам старата декларация, придружена от удостоверението за идентичност на имената?
Благодаря!
ansam
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Мар 2014, 13:32

Re: Декларация за извеждане на децата в чужбина - след нов б

Мнениеот katerinakuch » 10 Юни 2020, 11:52

Необходимо ли е да изваждам нов такъв документ, или мога да ползвам старата декларация, придружена от удостоверението за идентичност на имената?

Не е необходимо да изваждате нов такъв документ. Старата декларация ще Ви свърши работа.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron