начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Преместване на дете в друг град/държава след развод

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Преместване на дете в друг град/държава след развод

Мнениеот asda90 » 06 Сеп 2020, 20:07

Здравейте случаят е следният-разведох се наскоро имам дете на 8,правата са дадени на мен.Бащата има право да го вижда както е стандартно.Въпроса ми е как стоят нещата ако искам да се изместя да живея в друга държава.Бившият ми няма да ми даде съгласие така си мисля,тъй като не сме в добри отношения.Какво е необходимо да направя и имам ли шанс ако заведа дело за заместващо съгласие.Какво трябва да докажа.Само да вметна,че бабата и дядото (моите родители)имат декларация за извеждане на детето ми в чужбина от мен и бившия ми.
[b]А как стои въпросът ако реша да се изместя с детето в друг град в България(не на адреса,който е упоменато,че ще живеем с детето в решението),мога ли да го направя без негово съгласие[/b]
asda90
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Сеп 2020, 19:55

Re: Преместване на дете в друг град/държава след развод

Мнениеот katerinakuch » 09 Сеп 2020, 02:07

asda90 написа:Какво е необходимо да направя и имам ли шанс ако заведа дело за заместващо съгласие


Да
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron