начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Мнениеот jimmen » 19 Дек 2020, 04:58

А по чл.127 да се допусне. В съдебно заседание в зала на съда на Р. България, където съм Ответник, гледах как вещо лице, осъжда ПАГУБНО дъщеря ми с изготвената от него съдебно-психологична експертиза направена по предложение, чрез адвокатката на Ищец, С ПРИЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ от нея "поради наложената извънредна епидемична обстановка в страната и мерките за  ограничава не на разпространението на КОВИД-19. Срещата с дъщеря ми вещо лице да се осъществи,чрез видео-разговор по месинджър и така в два разговора по телефона под формата на разговор и свободно интервю е събрал необходима та информация за изготвената от него експертиза.  Като го няма и вписан вещо лице в списъка на съответния съдебен район. Делото е минало през доста вещи лица но са отказа ли с задачата да бъде изготвена експертиза по телефона са го върнали в срок . Така се намери един които я направи и по предложение на страната как да бъде изготвена.
ПО ОТНОШЕНИЕ С ЗАПОЗНАВА НЕТО НА ЕКСПЕРТИЗА ТА НА СТРАНИТЕ СЪДИЯТА НИ ДАДЕ 5 МИН. И АКО ИМАМЕ ВЪПРОСИ ДА ЗАДАВАМЕ.
И ПО ВРЕМЕ НА ПРИЕМАНЕТО Й КАКТО ПРЕДИ И СЛЕД ТОВА КАШЛЯЩ ПОДОЗРИТЕЛНО В ЗАСЕДАНИЕТО СЪДИЯТА Я ПРИЕМА.
А Е ПРИЕТО СЪДИЯТА ДА ЗАЩИТАВА ИНТЕРЕСИТЕ НА ДЕТЕТО В СПОР МЕЖДУ РОДИТЕЛИТЕ. И БЕ ГОТОВ С РЕШЕНИЕТО СИ НАПИСАНО ПРЕДИ ЗАСЕДАНИЕТО СИ.
jimmen
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Мар 2019, 03:01

Re: По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Мнениеот kpts_ » 19 Дек 2020, 21:42

Без адвокат така става.
Това заключение вероятно е било представено по делото в срока, но не сте проверили и съответно запознали с него.
Сега какво искате?
kpts_
Потребител
 
Мнения: 150
Регистриран на: 15 Авг 2014, 22:42

Re: По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Мнениеот jimmen » 20 Дек 2020, 03:00

kpts_ написа:Без адвокат така става.
Това заключение вероятно е било представено по делото в срока, но не сте проверили и съответно запознали с него.
Сега какво искате?


Здравейте
С адвокат съм който имам подозрения за вина
И вещо лице което е приел предложение, чрез адвокатката на Ищец "поради наложената извънредна епидемична обстановка в страната и мерките за ограничава не на разпространението на КОВИД-19. Срещата с дъщеря ми и вещо лице да се осъществи,чрез видео-разговор по месинджър / телефонен разговор. Вие ще се съгласите ли.
Вещото лице знае ли че чрез съда става такива предложения. Аз към съда,а той към вещото лице
jimmen
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Мар 2019, 03:01


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron