начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Мнениеот jimmen » 19 Дек 2020, 04:58

А по чл.127 да се допусне. В съдебно заседание в зала на съда на Р. България, където съм Ответник, гледах как вещо лице, осъжда ПАГУБНО дъщеря ми с изготвената от него съдебно-психологична експертиза направена по предложение, чрез адвокатката на Ищец, С ПРИЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ от нея "поради наложената извънредна епидемична обстановка в страната и мерките за  ограничава не на разпространението на КОВИД-19. Срещата с дъщеря ми вещо лице да се осъществи,чрез видео-разговор по месинджър и така в два разговора по телефона под формата на разговор и свободно интервю е събрал необходима та информация за изготвената от него експертиза.  Като го няма и вписан вещо лице в списъка на съответния съдебен район. Делото е минало през доста вещи лица но са отказа ли с задачата да бъде изготвена експертиза по телефона са го върнали в срок . Така се намери един които я направи и по предложение на страната как да бъде изготвена.
ПО ОТНОШЕНИЕ С ЗАПОЗНАВА НЕТО НА ЕКСПЕРТИЗА ТА НА СТРАНИТЕ СЪДИЯТА НИ ДАДЕ 5 МИН. И АКО ИМАМЕ ВЪПРОСИ ДА ЗАДАВАМЕ.
И ПО ВРЕМЕ НА ПРИЕМАНЕТО Й КАКТО ПРЕДИ И СЛЕД ТОВА КАШЛЯЩ ПОДОЗРИТЕЛНО В ЗАСЕДАНИЕТО СЪДИЯТА Я ПРИЕМА.
А Е ПРИЕТО СЪДИЯТА ДА ЗАЩИТАВА ИНТЕРЕСИТЕ НА ДЕТЕТО В СПОР МЕЖДУ РОДИТЕЛИТЕ. И БЕ ГОТОВ С РЕШЕНИЕТО СИ НАПИСАНО ПРЕДИ ЗАСЕДАНИЕТО СИ.
jimmen
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Мар 2019, 03:01

Re: По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Мнениеот kpts_ » 19 Дек 2020, 21:42

Без адвокат така става.
Това заключение вероятно е било представено по делото в срока, но не сте проверили и съответно запознали с него.
Сега какво искате?
kpts_
Потребител
 
Мнения: 146
Регистриран на: 15 Авг 2014, 22:42

Re: По НПК дали ще се допусне и изготви по такъв начин

Мнениеот jimmen » 20 Дек 2020, 03:00

kpts_ написа:Без адвокат така става.
Това заключение вероятно е било представено по делото в срока, но не сте проверили и съответно запознали с него.
Сега какво искате?


Здравейте
С адвокат съм който имам подозрения за вина
И вещо лице което е приел предложение, чрез адвокатката на Ищец "поради наложената извънредна епидемична обстановка в страната и мерките за ограничава не на разпространението на КОВИД-19. Срещата с дъщеря ми и вещо лице да се осъществи,чрез видео-разговор по месинджър / телефонен разговор. Вие ще се съгласите ли.
Вещото лице знае ли че чрез съда става такива предложения. Аз към съда,а той към вещото лице
jimmen
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Мар 2019, 03:01


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


cron