начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Преместване с дете в друг град

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Преместване с дете в друг град

Мнениеот emmanuelahristova » 22 Мар 2021, 14:50

Здравейте имам един въпрос,на който се надявам да получа яснота.Разведена съм и имам дете,присъдено на мен.Бащата е отсъдено да го взима всяки 2 и 4 уикенд.Предстои ми да се местя в друг град с детето след няколко месеца.Бяха ми споменали,че трябва да уведомя бащата писмено.Адвокат ли трябва да ми изготви това уведомление или аз да си го напиша и какво трябва да представлява.Бащата може ли да се заяде ако реши?В решението за развода,пише детето да се взима от адреса на който живее майката-НО няма упоменат конкретен адрес.Само е споменто,че жилишето в което живеехме( и адрес му )остава да се ползва от мен и детето(макар то да е собственост на моите родители :lol: )
emmanuelahristova
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Мар 2021, 14:40

Re: Преместване с дете в друг град

Мнениеот katerinakuch » 23 Мар 2021, 01:55

Адвокат ли трябва да ми изготви това уведомление или аз да си го напиша и какво трябва да представлява. - желателно е да се консултирате с адвокат

Бащата може ли да се заяде ако реши? - не би следвало
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron