начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

земеделска земя

Казуси за недвижими имоти


земеделска земя

Мнениеот drill » 18 Окт 2015, 23:16

Здравейте,
навремето пра дядо ми е имал земеделска земя. Тя трябва да бъде разделена между баба ми и още 2 души. Това така и не е сторено. Проблемът е, че нямам никакви документи по темата, просто знам, че баба ми ми е оставила 20 декара земя. Въпросът ми е по какъв начин, какъв е алгоритъмът, за да си потърся земята?
Много ще бъда благодарна, ако ми кажете. Част от останалите наследници някак си са се сдобили с въпросното си наследство, значи може и те да са диря по случая.
БЛАГОДАРЯ!
drill
Младши потребител
 
Мнения: 47
Регистриран на: 05 Окт 2008, 22:27

Re: земеделска земя

Мнениеот ivan_lawyer » 19 Окт 2015, 03:06

По нахождение (адрес) на земята има земеделски комисии - едни упърдяни канцеларии с лелки и чичко пазач, с вечно димящи фасове, с мрачни физиономии и така.

Там почва една гонка - общо взето подредени са им букварите и лесно се намират. Това е в кратце.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5236
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: земеделска земя

Мнениеот vassilnnikolov » 19 Окт 2015, 08:39

drill написа:Здравейте,
навремето пра дядо ми е имал земеделска земя. Тя трябва да бъде разделена между баба ми и още 2 души. Това така и не е сторено. Проблемът е, че нямам никакви документи по темата, просто знам, че баба ми ми е оставила 20 декара земя. Въпросът ми е по какъв начин, какъв е алгоритъмът, за да си потърся земята?
Много ще бъда благодарна, ако ми кажете. Част от останалите наследници някак си са се сдобили с въпросното си наследство, значи може и те да са диря по случая.
БЛАГОДАРЯ!

Привет,
ако обичаш активирай си личните съобщения или се свържи с мен на email: vassilnnikolov@gmail.com и ще ти обясня какво що да правиш.
Поздрави
vassilnnikolov
Младши потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Фев 2015, 16:22


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron