начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Спор за имот

Казуси за недвижими имоти


Спор за имот

Мнениеот dobata7412 » 25 Апр 2019, 13:28

Здравейте ! Проблема е следният : 2012 г закупих 12кв.м. от закрит гараж 130кв.м. на партерен етаж от жилищна сграда.В нотариалният акт са описани и право за ползване от 40кв.м. маневрено хале. Тези 12 кв.м са с право на ползване, като паркомясто. Проблема е, че до сега съм нямал нужда от това място и съответно не съм го и търсил. Нямам контакт с строителя, нито с продавача, а гаража е с дистанционо управляема врата. Намерих единият от съдружниците на фирмата, който при искането ми за достъп до гаража ми заяви: ти нямаш паркомясто. Е как да нямам, като имам нотариален акт. Потърсих в кметството вписан в етажна собственост домоуправителя на сградата кой е. Оказа се, че няма вписани в етажна собственост. Най-вероятно някой се е самонастанил и си го използва.Направих консултация с адвокат, който ми обясни, че трябва да намеря някой от собствениците,които жиивеят там за да може да изпрати нотариално заверена призовка.
Моля дайте съвет как да постъпя ?
dobata7412
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Юли 2013, 19:45

Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron