начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Наематели с дете и болен

Казуси за недвижими имоти


Наематели с дете и болен

Мнениеот ivanivanov23 » 03 Сеп 2019, 10:38

Отдавам собствен имот под наем.
- Младеж и момиче с новородено бебе искат да го наемат. Имотът ми ще бъде единственият им дом. По какъв начин детето им ограничава правата ми като наемодател и как мога да се предпазя от евентуално нeизпълнение на договора от тяхна страна? Опасявам се, че не бих могъл да ги принудя да напуснат имота ми поради детето.
- Майка и тежко опериран син искат да го наемат докато се възстанови. По какъв начин състоянието на сина ограничава правата ми като наемодател и как мога да се предпазя от евентуално нeизпълнение на договора от тяхна страна?
ivanivanov23
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 02 Апр 2019, 23:13

Re: Наематели с дете и болен

Мнениеот katerinakuch » 26 Дек 2019, 01:04

1. По какъв начин детето им ограничава правата ми като наемодател и как мога да се предпазя от евентуално нeизпълнение на договора от тяхна страна? - детето им не ограничава правата Ви като наемодател по никакъв начин. Ако не изпълняват договора, се опитайте да изясните причината за неизпълнението и да уредите взаимоотношенията си съгласно разпоредбите на договора.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron