начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

На запитвания по ел. поща-да е длъжна да дава входящ номер

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


На запитвания по ел. поща-да е длъжна да дава входящ номер

Мнениеот talaz » 05 Авг 2013, 23:17

Да бъде задължена цялата администрация да има ел. пощи и е длъжна да дава входящ номер и да отговаря на запитвания по ел. поща.
Да връща с обратно писмо входящия номер, веднага щом входира запитването.
Регистъра на общините, кметствата и областните управи, да се обединят с други регистри на институиите и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ДОБАВЯТ ЕЛ. ПОЩИ, за да е по удобна и бърза комуникацията с тях и да е ясно коя е официалната поща и коя не е.
Важно съобщение в профила ми тук-излияние от днес 16.10.2013



viasat@abv.bg
неактуалния-http://www.udobno.hit.bg
и актуалните:
София 1606-до поискване
htttp://facebook.com/GeorgiKirilov1987
talaz
Младши потребител
 
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Окт 2011, 19:12
Местоположение: София 1606-до поискване

Re: На запитвания по ел. поща-да е длъжна да дава входящ ном

Мнениеот commodoro » 04 Окт 2013, 18:52

Kаква е идеята на тази тема?
Иначе и аз съм ЗА, разбира се, както и за отпадането на изискването за неанонимност на сигналите (което на практика се обезсмисля в онлайн комуникацията).
commodoro
Потребител
 
Мнения: 158
Регистриран на: 04 Фев 2013, 23:11

Re: На запитвания по ел. поща-да е длъжна да дава входящ ном

Мнениеот kolova » 19 Яну 2023, 12:21

Сега вече 10 години по-късно нещата с електронната комуникация между граждани и общини е 50:50.
Какво имам предвид?
В големите градски общини се случва точно така: веднага след получаване на запитване, заявление, декларация, автоматизирана система връща входящ номер както в ел. поща, така и чрез Системата за Сигурно Електронно Връчване на Министерството на Електронното Управление.
Обаче в Общинските администрации на по-малки градове и селските общини нещата са си същите.
Лошо е, когато си наследил къщата на баба си и нямаш време да ходиш през ден да струваш метани на местните "вишиЗки".
Чудя се какви биха били санкциите за общинарките, които вместо да си вършат работата ровят във Фейсбук-а на служебния компютър?
kolova
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 11 Апр 2016, 14:48


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron