начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Лесен начин за обмяна на лекции!!!

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Лесен начин за обмяна на лекции!!!

Мнениеот galin_peev » 28 Авг 2007, 19:29

Здравейте колеги,
Надявам се, че колегиалността, както при мен, е едно от основните ви качества и нямате нищо против понякога да споделяте с останалите разни неща - като например лекции. Затова:
email - lekcii.pravo@gmail.com, парола - vzaimopomosht:
- всеки, който иска да сподели лекции нека ги изпрати там и да го обяви във форума. Съгласете се че така стават по-достъпни за тези, които искат да ги получат и не се налага да го засипвват със молби да ги изпраща на всеки по отделно.
- всеки който иска да получи някакви лекции нека посочва този адрес като адрес за получаване. Така освен за него те ще стана достъпни и за всички нас, които го изпозваме.

Нека да превърнем този email в нещо като обща библиотека, която да ползваме всички. Така ще се улесним взаимно!!!

От 1 октомври пощата е заменена със site: http://lekciipravo.mylivepage.com Да ни е честит. Прехвърлянето на всички материали там ще стане в рамките а няколко дни. Достъпът до него за качване и сваляне е свободен. :D :D :D
Последна промяна galin_peev на 15 Фев 2008, 14:13, променена общо 3 пъти
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

re

Мнениеот galin_peev » 29 Авг 2007, 14:40

На emaila има качени вече материали по:
1. Гражданско право, Обща част
2. Облигационно право
3. Финансово право
4. Конституционно право и др.

Така че ако някой проявава интерес да заповяда и ако иска също да остави нещо...
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Ideqta e 4udesna:)

Мнениеот felixisa » 30 Авг 2007, 17:27

da, naistina v tazi poshta ima mn dobri lekcii - az slojih nqkoi ot tqh! Ima oshte edna poshta - mislq 4e e bez zna4enie koq shte se polzva.Ideqta e da se napulnqt i vseki koito ima nuzda da si tursi materialite tam. Derzaite :roll:
felixisa
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Май 2007, 09:49

Мнениеот galin_peev » 31 Авг 2007, 13:50

Последно добавени - пищови по Правна психология, в най скоро време ще получа и кача пищови по МПП
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот ivalina » 31 Авг 2007, 22:41

Изпратих Ви теми за държавните изпити по ГПН И НПН.
желая ви УСПЕХ!!!!!
ivalina
Младши потребител
 
Мнения: 62
Регистриран на: 01 Дек 2006, 14:27

Мнениеот galin_peev » 01 Сеп 2007, 08:01

За тези, които търсят материали - посочвайте тук какви търсите и ще се постарая да ви помогна. И не забравяйте: lekcii.pravo@gmail.com, parola - vzaimopomosht
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

С поща не става.

Мнениеот leator » 02 Сеп 2007, 10:19

Приателю,
Gmail протестира:

Системата ни показва необикновена употреба на Вашата пощенска кутия. За да се защитят Gmail потребителите от потенциално вредно използване на Gmail, тази пощенска кутия е била спряна за до 24 часа.

Когато почнат да влизат повече хора положението ще се влоши.
А иначе идеята - идеята е перфектна. Аз съм адвокат, но пак си чета лекции :)
leator
Потребител
 
Мнения: 267
Регистриран на: 03 Апр 2006, 17:25

До leator

Мнениеот galin_peev » 02 Сеп 2007, 13:19

Можете ли да ми кажете кога точно е била спирана пощата? Аз влизам в тази поща всеки ден и досега не съм имал проблеми.
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот leator » 02 Сеп 2007, 22:44

Не, не спря, въпреки съобщението, което пейстнах.

Преполагам, че Gmail следи откъде се влиза в пощата, и отчита като "необикновена" употребата тогава, когато от различни IP-та се влиза по едно и също време.
leator
Потребител
 
Мнения: 267
Регистриран на: 03 Апр 2006, 17:25

Мнениеот halfangel » 06 Сеп 2007, 14:15

Ако може някой да качи някакви по нови казуси от 2007 :shock: :shock: :shock: Иначе идеята е перфектно замислена.Евала на колегата,който се е сетил!!! :D
halfangel
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 06 Сеп 2007, 13:47

Мнениеот check » 11 Сеп 2007, 20:48

Може ли да помогнете с лекции по Правна психология и по Съдебна реторика? Благодаря
check
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Юли 2006, 13:16

обмяна на лекции,

Мнениеот adv_petrov » 13 Сеп 2007, 14:22

Колегите пак задълбават там, дето не ги чеше - проблемът не е КАДЕ да се обменя, а КАКВО да се обменя - с други думи, няма лекции по толкова важни предмети, а тези, които ги има, са остарели (неминуемо е, всичко се мени). Просто НИКОЙ, ама НИКОЙ не пише лекции в електронен вариант и не ги качва в нета......Имам на пощата си над 400 заявки за всякакви лекции през последните месеци, а предложения за размяна - едва 5 или 6.....Аз лично от няколко месеца се боря да направя гражданскоправния изпит по-актуален на едни 350 страници, но след 1 Януари, като влезе регистъра, хайде преправяй отново.....
Нека да се научим да печатаме и едва след това да споделяме ......
Успех на всички.
adv_petrov
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 22 Апр 2003, 21:19
Местоположение: Sofia, Bulgaria

РЕ

Мнениеот galin_peev » 14 Сеп 2007, 10:09

Много хора пишат лекции в електронен вариант, но всъщност никой от тях не желае да ги сподели с останалите. Причината е много проста - за да не изкарат на изпита по-вискока оценка от него със "собствените му лекции", които той така старателно е записвал и после печатал. Когато се преодолее този комлекс тогава ще има наистина обмяна на лекции.
Но не бива да се отрича, че и проблемът "къде" съществува, защото не знам на кого би могло да му е приятно постоянно да засипват пощата му с молби за лекции, а той да трябва да ги изпраща на всеки по-отделно.
Най-големия проблем според мен е, че при нас юристите колегиалността е слабо развито качесто.
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

za maila

Мнениеот felixisa » 19 Сеп 2007, 10:29

zdraveite, tolkova se zaradvah kato vidqh, 4e vse pove4e hora slagat lekcii v poshtata. :D Az mislq, 4e tova e dobur na4in za spodelqne. Obiasniha mi, 4e e po-dobre da se napravi google grupa, no tui kato ne znam kak, mislq 4e i poshtata ni vurshi rabota. Pone za sega :) Ne znam dali e imalo spirane i preupotreba, no ako zapo4ne da se slu4va 4esto shte razpitam za po-dobur na4in za obmqna.
Vse pak ako imate materiali, ka4vaite gi, molq! A ako nqmate - potursete v poshtata:)
felixisa
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Май 2007, 09:49

Мнениеот galin_peev » 19 Сеп 2007, 20:08

Досега мисля, че не е имало проблеми с влизането в пощата..., за която мисля че трябва да благодарим на felixisa. Предполагам, че такива може да възникнат около сесията, когато всички се сещаме че трябва да учим.... :D :D :D
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот Taishan » 20 Сеп 2007, 21:26

На мен пощата не ми се отваря ;( пише "грешно име или грешна парола"
Taishan
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 20 Сеп 2007, 21:25

Мнениеот felixisa » 21 Сеп 2007, 11:46

probvai pak :)

e-mail: lekcii.pravo@gmail.com (vij dali si v com-skiq gmail)
pass: vzaimopomosht
felixisa
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Май 2007, 09:49

Мнениеот galin_peev » 21 Сеп 2007, 13:42

Последно търся лекции по Вещно право. Ако някой има такива и съответно желание да ги качи ще му бъда много благодарен. И също така, който иска може да напише някакви впечатления от този изпит в СУ.
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот Taishan » 21 Сеп 2007, 15:34

Успях :) супер идея btw :)
Taishan
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 20 Сеп 2007, 21:25

Мнениеот jojoji » 21 Сеп 2007, 17:13

Това, което правите наистина е много полезно и удобно за всички:) Единствено искам да ви помоля ако е възможно да пишете и кой е чел лекциите, защото, както е известно на всички студенти, в който и да е ЮФ, това има голямо значение ако се ползват като помагало за подготовка за изпит.:)
jojoji
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Сеп 2007, 16:21

Следваща

Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron