начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

prisada

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


prisada

Мнениеот Vania Grigorova » 18 Ное 2004, 15:00

Zdraveite,dvamata mi bratia lejat v zatvora za po 10 god. po skalapeni obvinenia,az i maika mi iskame da obgalva;e prisadata v Strazburg.Bihte li mi kazali kakvo da napravim.Problemda e ,4e i dvete giveem i rabojrm v Garcia i triabva da deistvame ot rastoianie
Vania Grigorova
 

Re: prisada

Мнениеот loo » 18 Ное 2004, 15:15

кога са осъдени, за какво, изобщо дай повече инфо
loo
 

Re: prisada

Мнениеот manol » 18 Ное 2004, 15:44

Kakto pisa kolegata neobhodima e poveche informacia, za da te nasochim. Kato nachalo mojesh da otgovorish na slednite vaprosi:
-koga sa osadeni, i imali vazmojnost da se objalva, za da se sezira sadat v Strastbourg e neobhodimo da sa iz`erpani vsichki vatreshnopravni sredstva za zashtita;
-prisadata koga e vliazla v sila, ako e predi poveche ot 6 meseca, pak ne moje da se sezira sada
- i na posledno miasto moje da dadete poveche informacia, kakto pisa i kolegata otnosno fakticheskata obstanovka za izvarshenite prestapleniq i kakto tvardite faktite otnosno natopiavaneto
manol
 

Re: prisada

Мнениеот Vania Grigorova » 18 Ное 2004, 15:54

Osadeni sa za prodajba na marihuana izcialo vaz osnova na svidetelski pokazanij,bez preki uliki.Parvata prisada e na 7.11.02god. v Targovi6te,vav Varna apelativnij sad j potvardi,a v Sofia varhovnia sad j namali s 5 god.Molia vi ako mojete da mi dadete adekvaten savet da mi kajete kakva informacia triabva da dam podrobno
Vania Grigorova
 

Re: prisada

Мнениеот manol » 18 Ное 2004, 18:23

koga e prikluchilo proizvodstvoto pred VKS, t.e. v Sofia - izminali li sa 6 meseca ottogava, ako sa izminali e bezpredmetno da se govori za objalvene v Strasburg.
manol
 

Re: prisada

Мнениеот Vania Grigorova » 19 Ное 2004, 01:17

Deloto be6e na 16 mart,no re6enieto izleze kam 5 avgust
Vania Grigorova
 

Re: prisyda

Мнениеот perlit » 19 Ное 2004, 01:44

ZA dopustimostta na indiwidualnata galba pred Ewropejskiya Syd w Strasburg e neobhodimo da sa izcherpani wsichki wytreshnoprawni sredtstwa za atakuwane na akta i da ne sa iztekli 6 meseca ot okonchatelnoto sydebno reshenie.Ako sa -srokyt e propusnat i dori i da se izprati galba(pismo) shte byde othwyrlena kato nedopustima.
perlit
 

Re: prisada

Мнениеот Vania Grigorova » 19 Ное 2004, 09:52

Za6to da e iztekal sroka,ne se li smiata datata kogato vliza v sila prisadata.Tia e avgust mesec
Vania Grigorova
 

Re: prisada

Мнениеот valeriii » 19 Ное 2004, 10:34

ТОЧНО ОТ АВГУСТ Е,НО ИМА ДРУГ ПРОБЛЕМ.ПРЕД ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪД НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОБЖАЛВАТ ПРИСЪДИ,МОЖЕ ДА СЕ ПОДДЪРЖА,ЧЕ ТЕ СА ПОРОДЕНИ В СЛЕДСТВИЕ НА НАРУШЕНИЕ НА НЯКОЕ ОТ ПРАВАТА ПО ЕВРОПЕЙСКАТА КОНВЕНЦИЯ.ПРИМЕРНО ПРАВОТО НА СПРАВЕДЛИВ ПРОЦЕС.НО НЕ РАЗБИРАМ КАКВО СПОРЕД ВАС Е СКАЛЪПЕНО??ПО ПРИНЦИП НЯМА ПРЕЧКИ НЯКОЙ ДА БЪДЕ ОСЪДЕН ВЪЗ ОСНОВА НА СВИДЕТЕЛСКИ ПОКАЗАНИЯ.ЗА КОНТАКТИ МИ ПИШЕТЕ НА ГОРНИЯ E-MAIL ИЛИ НА advokati@mail.bg.
valeriii
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 04 Юли 2004, 15:09


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron