начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Zakon za chujdentsite v balgaria

Дискусии и предложения по проекти за закони


Zakon za chujdentsite v balgaria

Мнениеот ka_111 » 12 Фев 2008, 17:58

Zdraveite iskam da popitam dali niakoi znae shte otpadne li niakoga iziskvaneto ot zakona za chujdentsite da naemat na rabota 10 balgarski grajdani za da poluchavat statut na prodaljitelno prebivavashti v stranata........... ili tova shte si ostane za vinagi bez promiana :( to da biaha 4-5 choveka ,no 10 mnogo e :roll:
ka_111
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Сеп 2007, 16:07

Мнениеот todorst » 12 Фев 2008, 19:48

много искам да разбера за какво става въпрос. но с тази азбука не \бих ти отговорил. Ако умееш да кореспондираш на български език,
за сведение приет вече в ЕС.то защо да пишеш на ........ А ако си чужденец, търси своето посолство на твоя си език и се разберете.
todorst
Потребител
 
Мнения: 622
Регистриран на: 24 Яну 2006, 10:09

До Тодорст

Мнениеот ka_111 » 13 Фев 2008, 16:19

Аз пиша еднакво добре и на двата езика и зададох този въпрос , т.к. имам такъв случаи и човека се притеснява,но не бих искала да получавам упреци и хуления за това ,че човешки съм попитала, но ако никои неможе да ми отговори нима проблем,благодаря Ви за включването и все пак явно въпреки писането ми на латиница съм пробудила у Вас интесес с въпроса си щом дори сте решили да ми драснете няколко реда........
желая Ви много успехи и всичко добро
ka_111
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Сеп 2007, 16:07

Мнениеот tati_go » 18 Фев 2008, 21:16

Въпросът Ви е към законотворците, а не към тези, които следят за изпълнението на законите.
Аватар
tati_go
Потребител
 
Мнения: 158
Регистриран на: 14 Авг 2007, 09:59


Назад към Обсъждане на законопроекти


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron