начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

реферат по юридическа техника -спешно

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


реферат по юридическа техника -спешно

Мнениеот mr_tiho » 14 Апр 2008, 19:19

Колеги спешно ми трябва реферат по юридическа техника за ВТУ!
mr_tiho@abv.bg :lol:
mr_tiho
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 20 Фев 2007, 22:42

Мнениеот Гост » 14 Апр 2008, 20:27

Вземе си на доц.д-р Димитрина Милкова "Юридическа техника".Струва 15 лв. и освен това преподава във ВТУ.Издателството е на "Сиби"
Гост
 

Мнениеот kalahan2008 » 14 Апр 2008, 20:29

advokat_nikolov написа:Вземе си на доц.д-р Димитрина Милкова "Юридическа техника".

Това светило на общата теория на правото... :D :D
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4168
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Мнениеот likes » 14 Апр 2008, 22:01

Николов, правите в други теми класации за университети, в които ЮЗУ, заема второ място. В същото време изтъквате като изключително предимство това, че някой /...освен това.../ преподава във ВТУ - университет по - назад във Вашия "Top 5" ??? :roll:
P.S. Издателството не е "на сиби". Изданието е на "Сиби", или издадено е от "Сиби".
likes
Младши потребител
 
Мнения: 45
Регистриран на: 09 Сеп 2007, 23:39

Мнениеот Гост » 14 Апр 2008, 22:13

likes написа:Николов, правите в други теми класации за университети, в които ЮЗУ, заема второ място. В същото време изтъквате като изключително предимство това, че някой /...освен това.../ преподава във ВТУ - университет по - назад във Вашия "Top 5" ??? :roll:
P.S. Издателството не е "на сиби". Изданието е на "Сиби", или издадено е от "Сиби".


xaxaxaxa

Не си ли чел нормативни актове,а там пише:

Издание на "Сиби" Bъв всички книги на Сиби е така,но щом знаеш повече от изд.къща,ok!!!

У нас имам поне 30 книги само на "Сиби",колега
Гост
 

Мнениеот anita_81 » 14 Апр 2008, 22:48

Колега,mr_tiho, тъй като и на мен ми предстои този изпит -имам въпроси към вас- за коя дата е насрочен този изпит и с реферат ли минава.
Благодаря ви много!!!anita_4981@abv.bg
anita_81
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 07 Мар 2008, 13:43

Юридическа

Мнениеот Teddka » 15 Апр 2008, 16:14

Да, само с рефератчето. Пишеш си го и го оставаш при Генчето Джамбазова, поне при нас така беше....споко не се коси точно за този изпит
Teddka
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2007, 16:43

спешно

Мнениеот cemile_mehmed » 12 Апр 2009, 11:47

може ли някой да ми прати лекции по юридическа техника при Милкова и лекции по модул Морско право- международноправен режим на морските ресурси при Страшимирова? е-майл: planeta_cemo@abv.bg
cemile_mehmed
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Яну 2008, 13:58


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron