начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Инструкции МВР

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Инструкции МВР

Мнениеот anna.isar » 07 Апр 2009, 23:45

Колеги,

искам да помоля, който има възможност да ми изпрати 2 инструкции, които не намирам в Сиела.

Инструкция № Iз-1171 от 2.VIII.2006 г. за организация на работа на структурните звена на Министерството на вътрешните работи по заявителския материал за престъпления от общ характер.

Втората се казва приблизително така:

Инструкция за взаимодействие между органите на МВР, следствието и прокуратурата...

anna.lex@abv.bg

Благодаря ви! :)
anna.isar
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 26 Ное 2006, 22:20

Re: Инструкции МВР

Мнениеот naany » 08 Апр 2009, 10:15

Ако познаваш някой усложлив действащ разсл.полицай, той би могъл да ти помогне, въпреки, че първо трябва да ги изиска от деловодството, а след това да ги сканира и да ти ги изпрати.
naany
Младши потребител
 
Мнения: 59
Регистриран на: 06 Дек 2008, 10:31

Re: Инструкции МВР

Мнениеот naany » 08 Апр 2009, 10:17

всъщност, ако имаш някой конкретен въпрос по тези 2 инструкции, задай го, вече съм ги позабравила вероятно, но може би мога да помогна
naany
Младши потребител
 
Мнения: 59
Регистриран на: 06 Дек 2008, 10:31

Re: Инструкции МВР

Мнениеот anna.isar » 08 Апр 2009, 13:21

naany написа:всъщност, ако имаш някой конкретен въпрос по тези 2 инструкции, задай го, вече съм ги позабравила вероятно, но може би мога да помогна


Интересува ме, какъв е срока, в който прокурорът решава да образува или не дознание, след като му бъде изпратена преписка по заявителски материал?
anna.isar
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 26 Ное 2006, 22:20

Re: Инструкции МВР

Мнениеот tokvil » 29 Окт 2012, 00:51

Прощавайте, но някой дали е запознат дали тези инструкции все още не са отменени и се прилагат?
tokvil
Младши потребител
 
Мнения: 48
Регистриран на: 21 Авг 2012, 16:05

Re: Инструкции МВР

Мнениеот tokvil » 29 Окт 2012, 01:26

Благодаря, инструкцията на прокуратурата беше полезна добавка по въпроса.
Ще съм благодарен и на новата инструкция за работа със заявителски материал на МВР, когато разполагате с нея в електронен вид и имате възможност да я изпратите.
tokvil
Младши потребител
 
Мнения: 48
Регистриран на: 21 Авг 2012, 16:05


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron