начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Дискусии на тема съдебната власт в България


Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот GeorgiKERELOV » 26 Окт 2009, 14:49

REVOLUTION написа:Аз често ходя в Пазарджик на гости , но понеже не излизам много , много в града и не съм обърнал внимание на знаците.Обаче сега се запали любопитството ми и следващия път ще разгледам внимателно.Иначе историята за кмета дето си ударил главата и той ме разби , много е смешна..... :lol: :lol: :lol: :lol:


Тези знаци в Пазарджик не съм ги видял какви ще са, но видях подобни пред министерствата в София. Затова съм сигурен, REVOLUTION, че не е нужно да ходите много надалече, за да видите въпросното "чудо" с пътните знаци. Само излезте на улицата пред Вас и ги пребройте, та да ни кажете колко точно са тези знаци там. :P

Ако и portokal направи същото, ще видите за какво говорим. :D

Системата "лява ръка в десен джоб" важи из цяла България, особено при сегашните ни квази съдии и прокурори. :oops:

И не забравяйте за целта да си носите ролетка, която мери най-малко 2.25 м 8)
GeorgiKERELOV
Активен потребител
 
Мнения: 1180
Регистриран на: 07 Фев 2007, 21:19
Местоположение: georgikerelov@yahoo.com

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот gudio » 26 Окт 2009, 16:20

:roll: Трябва ли да разбираме твърде тънкия за простата ми душа намек, че тукашният участник GeorgiKERELOV няма нищо общо с будната правозащитна съвест на нашето време, а именно - пазарджишкия адвокат Георги Керелов :?: Не бил ходил в Пазарджик или... :idea: може би това не е "родният му град", както пише в публикацията... да не би в края на краищата да става все пак дума за родния Париж :?: , а адв. Г.Керелов само "офшорно" да се води че се е установил в Пазарджик... lieu d'exercice така да се каже... :? Така и не им схванах игрите на тези мултинационални топ-адвокатски кантори от типа на "Kereloff & Kereloff" - седалище в Пазарджик, кантора в... родния Париж, residence monegasque (в Monaco, демек :wink: ) а пък headquarters в Belize или Nassau... :roll:
Χαῖρε, Ανδρέςκω, ὁ Κύριος μετὰ σοῦ !
http://www.youtube.com/watch?v=hJMUewVpB5Y
Аватар
gudio
Активен потребител
 
Мнения: 3128
Регистриран на: 01 Мар 2006, 19:39

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот GeorgiKERELOV » 26 Окт 2009, 16:53

gudio написа::roll: Трябва ли да разбираме твърде тънкия за простата ми душа намек, че тукашният участник GeorgiKERELOV няма нищо общо с будната правозащитна съвест на нашето време, а именно - пазарджишкия адвокат Георги Керелов :?: Не бил ходил в Пазарджик или... :idea: може би това не е "родният му град", както пише в публикацията... да не би в края на краищата да става все пак дума за родния Париж :?: , а адв. Г.Керелов само "офшорно" да се води че се е установил в Пазарджик... lieu d'exercice така да се каже... :? Така и не им схванах игрите на тези мултинационални топ-адвокатски кантори от типа на "Kereloff & Kereloff" - седалище в Пазарджик, кантора в... родния Париж, residence monegasque (в Monaco, демек :wink: ) а пък headquarters в Belize или Nassau... :roll:


Хайде, ако някой може, да го ограмоти бай ни Гъдьо, та да не си умре, горкичкия, неграмотен, грешка полуграмотен. :D
GeorgiKERELOV
Активен потребител
 
Мнения: 1180
Регистриран на: 07 Фев 2007, 21:19
Местоположение: georgikerelov@yahoo.com

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот portokal » 26 Окт 2009, 16:57

Бай Керелов, нима спада към понятието за грамотност знанието на елементи от твоята или на съименника ти биография? :wink: Били те и съществени елементи.
Citrus sinensis от семейство Седефчеви
Аватар
portokal
Старши потребител
 
Мнения: 5497
Регистриран на: 13 Яну 2005, 20:36

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот GeorgiKERELOV » 26 Окт 2009, 17:01

portokal написа:Бай Керелов, нима спада към понятието за грамотност знанието на елементи от твоята или на съименника ти биография? :wink: Били те и съществени елементи.


За някои форумци, като бай ни Гьдьо, сигурно. :P
GeorgiKERELOV
Активен потребител
 
Мнения: 1180
Регистриран на: 07 Фев 2007, 21:19
Местоположение: georgikerelov@yahoo.com

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот gudio » 26 Окт 2009, 18:27

Христо Ботев написа: Кой не знае Georges Kéréloff, кой не е чувал за него :?: :!:

Или и това май не беше така :roll: Абе, простичък си е Бай Гъдю и това е... :cry:
Χαῖρε, Ανδρέςκω, ὁ Κύριος μετὰ σοῦ !
http://www.youtube.com/watch?v=hJMUewVpB5Y
Аватар
gudio
Активен потребител
 
Мнения: 3128
Регистриран на: 01 Мар 2006, 19:39

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот plamen_penev » 26 Окт 2009, 19:17

Не е ли все едно къде е кантората/канторите на Керелов и за един Керелов ли става дума или за двама!? (Pardonez moi, gudio :oops: ) Но по-добре да си мълча, да не ме погне пак lutmen-а с обвинение, че съм лош човек не защото се държа просташки с форумци, чието мнение не споделям, а защото, образно казано, съм "разлайвал кучетата", които не споделят моето мнение, из форума...
За мен е по-интересно има ли нарушение на законови норми или няма от страна на оторизираните органи? И ако има - само в Пазарджик ли е това нарушение или "вече и в други градове"? Все пак, ако има далавера в тази работа със знаците, то тя едвали ще се ограничи само в един град. Аз ви предлагам да вземем рулетките да да попремерим кой където живее... Лично аз утре ще пообиколя кватрала с рулетка в ръка да я видя тази работа!
Та какво пише в закона? 2.25 м от основата ли?
plamen_penev
Активен потребител
 
Мнения: 1388
Регистриран на: 13 Май 2007, 17:01
Местоположение: Пловдив

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот gudio » 26 Окт 2009, 20:33

:roll: Че са двама - това е факт, "дедуктивно произтичащ" от ноименованието на международната правозащитна и бизнес-корпоративна кантора "Kereloff & Kereloff"... Но има нещо много смущаващо ме в писмото до Барозу - кой, аджеба е родният град на пазарджишкия адвокат Керелов, защото (аз нали съм си прост :oops: и все "Гуглиту" гледам) - вижте какво излиза тук : http://www.usgennet.org/usa/ak/state/1876ftwrangel.html

1876 List of Inhabitants
Fort Wrangel, District of Alaska :shock:

... Albertstone, Reuben Fairbrother, George Kelley, Frank Ramsey, G. W.
Allen, John Fish, Richard Kemrostan, H. Rath, George
Ardiel, Thomas Fitzstubbs, G. Kent, Robert Read, William
Beedy, A. Fletcher, J. Kereloff :!: , Paul Renley, Thader... etc.
Χαῖρε, Ανδρέςκω, ὁ Κύριος μετὰ σοῦ !
http://www.youtube.com/watch?v=hJMUewVpB5Y
Аватар
gudio
Активен потребител
 
Мнения: 3128
Регистриран на: 01 Мар 2006, 19:39

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот zidaromazach » 27 Окт 2009, 22:13

Ай стига бе Гъдьо! :mrgreen: Всъщност сигурен ли си, че не става въпрос за Дънкан Маклауд?
zidaromazach
Потребител
 
Мнения: 146
Регистриран на: 18 Юли 2006, 13:44

Re: Адвокат пише до Барозу за опасни пътни знаци

Мнениеот GeorgiKERELOV » 04 Ное 2009, 11:10

В Пазарджик строят най-дългата пейка в света :D
3 Ноември 2009
http://mediapool.bg/show/?storyid=158180
GeorgiKERELOV
Активен потребител
 
Мнения: 1180
Регистриран на: 07 Фев 2007, 21:19
Местоположение: georgikerelov@yahoo.com

Предишна

Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron