начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Административно право - специална част?

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Административно право - специална част?

Мнениеот mistar4o » 06 Ное 2009, 15:13

Здравейте трябва ми този раздел от Административното право на всякаде намирам само обща част а имам да правя курсова задача. Тя по принцип е за Управление на здравеопазването. Проблема е че нещо не мога да свържа нещата ако някой може да даде някакви насоки или нещо като план по които да търся из законите ще вум му благодарен. За лекциите на mistar_ti@abv.bg
mistar4o
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Ное 2009, 11:52

Re: Административно право - специална част?

Мнениеот advokat__nikolov » 07 Ное 2009, 17:23

mistar4o написа:Здравейте трябва ми този раздел от Административното право на всякаде намирам само обща част а имам да правя курсова задача. Тя по принцип е за Управление на здравеопазването. Проблема е че нещо не мога да свържа нещата ако някой може да даде някакви насоки или нещо като план по които да търся из законите ще вум му благодарен. За лекциите на mistar_ti@abv.bg




Отиди в библиотеката и питай за Административно право - Специална част на Проф. д-р Александър Воденичаров и Проф.д-р Георги Костадинов. Той е единствен написван някога по тая материя. Мисля че е от 1963 г.


Успех !
advokat__nikolov
 


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron