начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Дата за дело

Дискусии на тема съдебната власт в България


Дата за дело

Мнениеот my_name » 21 Май 2010, 21:53

Здравейте!
Не съм сигурна дали това е точния подфорум, но искам да попитам дали има някаква възможност за промяна на датата насрочена за обжалване?
Благодаря!
my_name
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Май 2010, 21:50

Re: Дата за дело

Мнениеот mladomo » 22 Май 2010, 10:02

Мила отговора на въпроса ВИ на дали ще ги затрудни , но трудно изисляват колко да им платиш , за това ще трябва да почакаш.
Аз имах идея да направя касов апарат в уста и като говорят да излиза и касовата бележка.

И ако ти кажат ,че за да подракаш влака ти трабва да си машинист , не им вярвай то влака СПРЯ зщото освен машинист му трябва и огняр да хвърля въглища , огнярите избягаха в чужбина МИЛА останаха само машинистите.

А на мене като не ми скапаха нервната ситема си го изкарвам на други ситеми здравна съдебна - абе на всекъде дето само КАРАТ ВЛАКА.
mladomo
Потребител
 
Мнения: 143
Регистриран на: 09 Апр 2010, 16:12

Re: Дата за дело

Мнениеот ykovachev » 22 Май 2010, 10:15

Към питащата: моля уточнете какво разбирате под "дата за обжалване" - срок за подаване на жалба или насрочена дата на открито съдебно заседание (подозирам да е второто, но все пак)? Освен това - посочете защо е нужна тази промяна?
Последна промяна ykovachev на 01 Сеп 2010, 10:59, променена общо 1 път
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Re: Дата за дело

Мнениеот my_name » 23 Май 2010, 00:19

За насрочена дата на открито съдебно заседание става въпрос..
Проблема е, че се очертава пътуване в чужбина и този процес възпрепятства това!
my_name
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Май 2010, 21:50

Re: Дата за дело

Мнениеот Гост. » 23 Май 2010, 00:27

:) Упълномощете колега, който да ви представлява- ако е гражданско делото. Пътуването ви няма да наложи отлагане на с.з. - ще се гледа и без вас.
Ако е наказателно - малко по-сложно.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron