начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

малцинствата в България-кои са????

Дискусии на тема съдебната власт в България


малцинствата в България-кои са????

Мнениеот soritsark » 27 Юли 2010, 19:33

питам се докога ще продължават циганите да трупат пари/ама много пари/,а аз ще работя като вол,ще си плащам осигуровки и данъци,а ТЕ ще ми се смеят отстрани?
незнам дали сте виждали колко цигани има пред "уестърн юнион"-ромката лъже мъжете в турция,че ще му стане жена,а те й пращат чувала с парите.
къде е полицията,къде са данъчните да ги питат откъде са им къщите на три етажа,откъде им са колите-последен модел и всичко останало.допреди няколко години живееха в колиби-буквално.
днес се отчаях-на мен ми звънят от банката да ме питат кога ще си платя вноската,а ТЯ-циганката минава покрай мен с две пачки от по 50 лева и ми се смее-доволна от "удара си".
ДОКОГА ЩЕ ДРЕМЕ СЪДЕБНАТА ВЛАСТ?
Последна промяна soritsark на 01 Дек 2010, 22:30, променена общо 1 път
soritsark
Младши потребител
 
Мнения: 38
Регистриран на: 09 Яну 2010, 23:25

Re: професия "алоджия"

Мнениеот aron_davidov » 27 Юли 2010, 21:25

.
Последна промяна aron_davidov на 03 Окт 2011, 19:47, променена общо 1 път
Аватар
aron_davidov
Потребител
 
Мнения: 298
Регистриран на: 27 Юни 2010, 15:00

Re: професия "алоджия"

Мнениеот soritsark » 27 Юли 2010, 22:23

сетих се за кого става въпрос,но и аз не се сещам къде.
това трябва да направят и властимащите-да намерят златната среда.но нека спрем тази подигравка с честните хора-ние си плащаме всичко на държавата,а тя се грижи само за малцинствата.нека да дойдат в североизточна Б-я и да видят кои са вече малцинство и кои са на дъното-българите и в частнос турците.
не съм расист-най-добрия ми приятел е между циганин и туркиня-но ми писна от беззаконие.
soritsark
Младши потребител
 
Мнения: 38
Регистриран на: 09 Яну 2010, 23:25

Re: професия "алоджия"

Мнениеот fbr65 » 27 Юли 2010, 23:38

Тежко и на държавата, на която и са виновни малцинствата.
fbr65
Потребител
 
Мнения: 221
Регистриран на: 14 Мар 2010, 19:44

Re: професия "алоджия"

Мнениеот soritsark » 28 Юли 2010, 00:17

нещо май не ме разбра.
ела да ги погледнеш колко нагло се държат и пак ще приказваме.
не слагам всички под един знаменател-говоря за тези с телефоните,които крадът от наивниците зад граница.
яд ме е на тях-данъчните идват да ми правят проверки-това не е така-акт,това не си направил-акт,този образец не си подал-акт!
а тези "малцинства"дето ги защитаваш няма кой да ги провери-те не плащат данъци,водят се социално слаби и вземат помощи на всичкото отгоре.
ЕЙ ЗА ТАКАВА НАГЛОСТ ГОВОРЯ!
яд ме е на държавата,че нищо не прави.
/брат ми хубаво направи,че се махна от тази така наречена"европейска държава"-ще взема и аз да забегна след него,но не това е изхода/
soritsark
Младши потребител
 
Мнения: 38
Регистриран на: 09 Яну 2010, 23:25


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron