начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира работат

Дискусии на тема съдебната власт в България


Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира работат

Мнениеот dred » 21 Ное 2011, 14:42

"Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира работата на адвокатите"
Уважаеми колеги, стартира началото на интересен политически сезон за един министър на МВР във България, който си няма и понятие от принцип на разделение на властите,суспендира КРБ и вербално слага началото на установяване на противоконституционна диктатура във България и реставриране на тоталитаризма чрез партия ГЕРБ. Моля за вашето становище по този материал: http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/11/ ... ontrolira/
Същевременно, все още не виждам реакцията на Висшият адвокатски съвет относно внушенията на мин. цветанов в това интервю, излъчено по национална медия.
dred
Потребител
 
Мнения: 141
Регистриран на: 19 Сеп 2002, 17:37

Re: Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира раб

Мнениеот Julyan » 22 Ное 2011, 11:13

Вече трета година се чудя и аз.
Дали някъде по цивилизования свят е налице и се търпи такава груба намеса на изпълнителната власт в дейността на съдебната и на самостоятелната и независима адвокатура. Как не му тури някой пранги на приказките, това не знам. Големи гафове, много, твърде груби нарушения.
Julyan
Потребител
 
Мнения: 556
Регистриран на: 06 Яну 2007, 09:22

Re: Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира раб

Мнениеот 1968 » 23 Ное 2011, 23:13

И за тези идоти гласува половин България.По-голям безумец не съм виждал.
1968
Потребител
 
Мнения: 571
Регистриран на: 21 Окт 2005, 15:02

Re: Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира раб

Мнениеот nk7702n » 23 Ное 2011, 23:47

Действително много се излага тоя Цветанов, ама най - лошото е, че българският народ е доста наивен, та затова и гласува и поддържа такива като него във властта. Аз едно време се чудех как повярваха доста хора, че царят ще оправи държавата за еди - колко си дни, ама какво да се прави... Та, сега по сходни причини си стои Цветанов на власт и прави тези абсурдни публични изказвания и се опитва да инициира някакви странни промени към налагане на изпълнителната власт във всички сфери на живота.
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6454
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron