начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира работат

Дискусии на тема съдебната власт в България


Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира работат

Мнениеот dred » 21 Ное 2011, 14:42

"Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира работата на адвокатите"
Уважаеми колеги, стартира началото на интересен политически сезон за един министър на МВР във България, който си няма и понятие от принцип на разделение на властите,суспендира КРБ и вербално слага началото на установяване на противоконституционна диктатура във България и реставриране на тоталитаризма чрез партия ГЕРБ. Моля за вашето становище по този материал: http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/11/ ... ontrolira/
Същевременно, все още не виждам реакцията на Висшият адвокатски съвет относно внушенията на мин. цветанов в това интервю, излъчено по национална медия.
dred
Потребител
 
Мнения: 141
Регистриран на: 19 Сеп 2002, 17:37

Re: Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира раб

Мнениеот Julyan » 22 Ное 2011, 11:13

Вече трета година се чудя и аз.
Дали някъде по цивилизования свят е налице и се търпи такава груба намеса на изпълнителната власт в дейността на съдебната и на самостоятелната и независима адвокатура. Как не му тури някой пранги на приказките, това не знам. Големи гафове, много, твърде груби нарушения.
Julyan
Потребител
 
Мнения: 556
Регистриран на: 06 Яну 2007, 09:22

Re: Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира раб

Мнениеот 1968 » 23 Ное 2011, 23:13

И за тези идоти гласува половин България.По-голям безумец не съм виждал.
1968
Потребител
 
Мнения: 571
Регистриран на: 21 Окт 2005, 15:02

Re: Цветан Цветанов пожела съдебният съвет да контролира раб

Мнениеот nk7702n » 23 Ное 2011, 23:47

Действително много се излага тоя Цветанов, ама най - лошото е, че българският народ е доста наивен, та затова и гласува и поддържа такива като него във властта. Аз едно време се чудех как повярваха доста хора, че царят ще оправи държавата за еди - колко си дни, ама какво да се прави... Та, сега по сходни причини си стои Цветанов на власт и прави тези абсурдни публични изказвания и се опитва да инициира някакви странни промени към налагане на изпълнителната власт във всички сфери на живота.
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6454
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron