начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот KatrinD » 10 Май 2004, 11:52

Да, и мен това ме смущава - ни вопъл, ни стон от българите - медици, а и други специалисти, работещи в Либия. Имаше няколко изказвания преди време, колко много са доволни от престоя си в Либия. Няколко пъти дори се наблягаше, че няма отлив нито от желаещите да заминат там, нито сред работещите вече в Либия.
KatrinD
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот stamen1 » 10 Май 2004, 20:18

ТАКА КАКТО ПРИКАЗВАШ- ТИ САМАТА ЩЕ ТРЪГНЕШ ЛИ? ЕДНО СА ЕМОЦИИТЕ, А СЪВСЕМ ДРУГО Е РЕАЛНОСТА. КАКТО ОБИЧАМ ДА КАЗВАМ- САМО ПРАЗНИ ДУМИ
stamen1
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Апр 2004, 09:18

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот stamen1 » 10 Май 2004, 20:28

СПОРЕД МЕН НЕ Е МНОГО ХУМАННО ДА ОБЯВЯВЯАМЕ ВОЙНА НА ОНИЯ РЕЗАЦИ И ДА ХОДИМ ДА ГИ ГЪРМИМ И КОЛИМ. ТЕ СЕ ВЪДЯТ КАТО КУЧЕТА И АКО УТРПЕМ 100 - ЩЕ СЕ РОДЯТ ПОНЕ 200.
ЗАТОВА ТРЯБВА МАЛКО СТРАТЕГИЯ- ПО ДОБРЕ ДА СЪБЕРЕМ ВСИЧКИ ЛИБИЙКИ, КОИТО СА В БЪЛГАРИЯ В ЕДНА СГРАДА, ДА ДИКАРАМЕ ОТ ПАНДИЗА ОСЪДЕНИТЕ ЗА ИЗНАСИЛВАНИЯ И ДА ИМ ГИ ПУСКАМЕ ЕДНА ПО ЕДНА.
ОНИЯ ФАНАТИЦИ НЕ РАЗБИРАТ ОТ ДУМА МАЙ. НАПРАВО СИ ПЛАЧАТ ЗА ОРЪЖИЕ ЗА МАСОВО ПОРАЗЯВАНЕ, А? ИСКАМ ДА ЗНАМ ДАЛИ И ДРУГ БЪЛГАРИН МИСЛИ КАТО МЕН.
stamen1
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Апр 2004, 09:18

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот stamen1 » 10 Май 2004, 20:38

АМИ ЩЕ ГИ ЕБЕМ ЛИ ЛИБИЙКИТЕ?
stamen1
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Апр 2004, 09:18

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот ИВДИАНЕЦ » 13 Май 2004, 13:30

Оле,хора..."език свещен на моите деди"...Той,българина,като пийне една чашка и мигом става на мъж....Колко от вас НЕ гласуваха на последните избори за Народно Събрание?Колко от вас са зарязали семействата си за да "гният по тая пуста чужбина" по принуда?...Колко от вас са гнили в затвора?...Всички знаем,че това е политически процес.Българите трябва да бъдат ОПРАВДАНИ,а не ПОМИЛВАНИ!...Между другото има ли официална информация колко от заразените деца вече...не са между живите?Доста време мина от инцидента.Е,аз съм бунтар и не вярвам на публикации в пресата.Искам да видя факти.Диагноза,история на болестта,лечение...последствия.Всичко-черно на бяло...После може и да надникна в констатацията на контролният орган по хигиената в болницата...Срамота!Първият медик всъщност е арабин...
ИВДИАНЕЦ
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Снежи » 13 Май 2004, 16:10

И докъде ще стигнеш с тази омраза - до трета световна война?
Снежи
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Снежи » 13 Май 2004, 16:13

Безкрайно несериозно и инфантилно изказване. Някой замислял ли се е защо държава от Африканския континент действа спрямо българите по този начин?
Африканският континент е най-мирният от всички, не го предизвиквайте с глупости и недомислия...
Снежи
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Снежи » 13 Май 2004, 16:15

Кадафи е водач, който либийците обожават - това е лидер, който победи пустинята, а вие го наричате ............ - със злоба и омраза никъде не се отива, а и за лоши съветници. Дипломация, това я верният път и политика към целия свят, а не само към Европа и САЩ .
Снежи
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Yavor 222 » 14 Май 2004, 09:42

Arabite ne sa na6i vragove.Vinata e na NA LIBIYSKATA DARJAVA i ISLYAMISKITE im mozaci.V dne6no vreme smurtni prisudi ne se priemat v normalniya svyat.TOVA E OPIT ZA EKZEKUCIYA NA HRISTIANI.DA NE IM POZVOLYAVAME.
Yavor 222
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот gosheto » 14 Май 2004, 10:12

Kolegi,
!!!!!!!
http://www.aljazeera.net
tova e site na "Arabskiya CNN" Al Djazira
na arabski e, ima
glasuvane po vuprosa za izpylnenie na prisydite na bulgarskite medici
tryabva da otgovorite s NE (napisano e na arabski) i e
gorniya ot 2-ta Radiobutona s po-dulgiya nadpis
Molya napravete go!
gosheto
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот debora » 14 Май 2004, 11:18

Гласувайте против смъртоното наказание!
http://www.aljazeera.net
Понеже е на арбски - отметка в горното кръгче.
debora
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Апр 2004, 16:44

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот dobronameren » 14 Май 2004, 15:54

За пояснение, след като клиснете в горната празна точка, проверете резултата. Това можете да направите, като кликнете малко по- надолу върху знака с писъмцето, в дясно. След това ще излизат само процентните резултати от гласуването. От един компютър може да се гласува само веднъж, затова ако разполагате с повече в офиса или службата, където работите гласувайте от всички. Така ще има по- голям ефект. Свържете се и с познати, имащи достъп до Интернет. Нека поне тук не им позволим да ни победят. Това е само една анкета, но поне малко помага. Ако получите и друга информация по въпроса, споделете я.
dobronameren
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Stoyan Serafimov » 16 Май 2004, 10:41

Sneji, ti bila li si v Libiya - 6toto az li4no imam tam samo 3 god.
Znae6 li naprimer, 4e ta sa absolyutni tapaci, 6te ti kaja samo, 4e 4ovek sas sredno tehm. obrazzovanie mi kazva, 4e 2 na stepen 3reta e 6.
Ey takiva glupaci sadyat i obvinyavat na6ite medici, a i Balgariya
P.S.
Misli6 li, 4e datata 6_may be6e izbrana slu4ayno - ta tva e Praznika na Na6ata armiyaСнежи wrote:
>
> Безкрайно несериозно и инфантилно изказване. Някой замислял
> ли се е защо държава от Африканския континент действа спрямо
> българите по този начин?
> Африканският континент е най-мирният от всички, не го
> предизвиквайте с глупости и недомислия...
Stoyan Serafimov
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Stoyan Serafimov » 16 Май 2004, 10:43

Sneji, ti bila li si v Libiya - 6toto az li4no imam tam samo 3 god.
Znae6 li naprimer, 4e ta sa absolyutni tapaci, 6te ti kaja samo, 4e 4ovek sas sredno tehm. obrazzovanie mi kazva, 4e 2 na stepen 3reta e 6.
Ey takiva glupaci sadyat i obvinyavat na6ite medici, a i Balgariya
P.S.
Misli6 li, 4e datata 6_may be6e izbrana slu4ayno - ta tva e Praznika na Na6ata armiya
Stoyan Serafimov
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Stoyan Serafimov » 16 Май 2004, 10:46

Rub4e, ti bil li si v Libiya - 6toto az li4no imam tam samo 3 god.
Znae6 li naprimer, 4e ta sa absolyutni tapaci, 6te ti kaja samo, 4e 4ovek sas sredno tehm. obrazzovanie mi kazva, 4e 2 na stepen 3reta e 6.
Ey takiva glupaci sadyat i obvinyavat na6ite medici, a i Balgariya
P.S.
Misli6 li, 4e datata 6_may be6e izbrana slu4ayno - ta tva e Praznika na Na6ata armiya
Stoyan Serafimov
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот Stoyan Serafimov » 16 Май 2004, 10:56

Ti bil li si v Libiya - 6toto az li4no imam tam to4no 3 god. i 2 mes.
Znae6 li naprimer, 4e ta sa absolyutni tapaci, 6te ti kaja samo, 4e 4ovek sas sredno tehm. obrazzovanie mi kazva, 4e 2 na stepen 3reta e 6.
Ey takiva glupaci sadyat i obvinyavat na6ite medici, a i Balgariya
P.S.
Misli6 li, 4e datata 6_may be6e izbrana slu4ayno - ta tva e Praznika na Na6ata armiya
Stoyan Serafimov
 

Re: СМЪРТНАТА присъда в ЛИБИЯ

Мнениеот stamen1 » 20 Май 2004, 20:42

Струва ми се че ти май си мохамеданка- за да защитаваш така онези капути, които си позволяват да поругават нашата страна нашите съграждани, та те се подиграват с нашата БЪЛГАРСКА ПАМЕТ!!! ПОСТАВИ СЕ НА МЯСТОТО НА ЛЕКАРИТЕ НИ ТАМ. НА ТЯХ НЕ ИМ ПУКА ЗА ОНАЗИ ЛАЙНЯНА ТИХА ДИПЛОНАЦИЯ, КОЯТО Я ВОДИ ОНЯ ПАСИ. ТОЙ МАЙ САМО ТРУПА КОМАНДИРОВЪЧНИ,А? РАЗБУНТУВАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА
stamen1
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Апр 2004, 09:18


Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron