начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Molba za pomosht i savet

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Molba za pomosht i savet

Мнениеот yamaika » 16 Юни 2004, 19:40

Imam problem ot nakazatelno-praven harakter i molbata mi e, ako niakoi moje da mi dade niakakav savet, da ostavi e-mail za kontakt, kudeto da moga da izpratia opisanie na sluchaia. Molia za izvinenie, che ne razkazvam otkrito tuk vav foruma. Nadiavam se, che shte me razberete. Blagodaria.
yamaika
 

Re: Molba za pomosht i savet

Мнениеот Гери » 16 Юни 2004, 20:27

:") заинтригувахте ме :)
напишете какво ви притеснява ...
Гери
 

Re: Molba za pomosht i savet

Мнениеот yamaika » 16 Юни 2004, 20:35

postradal sum sledstvie na izvarsheno prestaplenie, pone taka schitam, no za da sum siguren bih iskal da se konsultiram s nqkogo
yamaika
 

Re: Molba za pomosht i savet

Мнениеот Гери » 16 Юни 2004, 22:20

Ами пратете ни е-мейл на адрес: kantora@consult-bg.com
Гери
 

Re: Molba za pomosht i savet

Мнениеот adv. » 17 Юни 2004, 00:05

az2000@abv.bg, pishete mi !
adv.
 

Re: Molba za pomosht i savet

Мнениеот veritas » 17 Юни 2004, 09:45

veritas
Младши потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: 25 Май 2004, 10:02


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron