начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Казармата

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Казармата

Мнениеот d_manov » 20 Яну 2005, 23:00

Здравейте интересува ме кога ще отпадне казармата или ако има някакви промени.Едни казват ,че тази година други казват 2007г. ако някой може да ми каже.
Благодаря Предварително
d_manov
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Яну 2005, 22:28

Re: Казармата

Мнениеот kolega1 » 23 Яну 2005, 15:09

Kolega, i az chakam da vlizam taia godina,ama mai bez vrazki shte si pochakam. Promenite sa zalozheni v zakonodatelnata programa ma MS za mesets Mart, no prez Parlamenta koga shte minat -Bozha rabota. Edva li shte e do izborite. A sled tova ne se znae drugoto pravitelstvo kakvo shte izmisli.Vaobshte mnogo e neiasno vse oshte. Dano skoro se iziasni.
kolega1
 

Re: Казармата

Мнениеот Gosho » 25 Яну 2005, 23:53

Братовчед ми също се кахъри за казармата. Моята информация е, че промените в закона ще минат през настоящото народно събрание. Пресилено е да се мисли, че казармата ще отпадне до 1-2 години. Най-много да намалят сроковете още малко. Съветът ми към вас - ако искате да има по-голяма надежда, не гласувайте за БСП - те по традиция държат на казармата поради голямото си влияние сред генералитета и кадровите служещи. Ако премахнат наборната служба отново ще трябват съкращения в армията, което означава още няколко хиляди некадърници на улицата...
Gosho
 

Re: Казармата

Мнениеот kolega1 » 26 Яну 2005, 19:49

I az taka mislia, Gosho !!! Dano mine prez tozi Parlament.
kolega1
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron