начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Купувам Постановления и тълкувателни решения по наказателни

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Купувам Постановления и тълкувателни решения по наказателни

Мнениеот delictus » 12 Мар 2015, 20:09

Постановления и тълкувателни решения по наказателни дела (1957-2013)автори: доц. д-р Веселин Вучков, д-р Евгени Стоянов
http://www.novazvezda.com/details.php?id=2528
delictus
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Мар 2015, 19:40

Re: Купувам Постановления и тълкувателни решения по наказате

Мнениеот novae1 » 17 Ное 2016, 22:50

Имам на разположение Практика на ВС по наказателни дела-1978-1993 г. Там в тези червени книжки има всякаки актове на ВС, включително и тълкувателни решения.
novae1
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 31 Окт 2016, 22:24

Re: Купувам Постановления и тълкувателни решения по наказате

Мнениеот lawchoice » 18 Ное 2016, 00:16

novae1 написа:Имам на разположение Практика на ВС по наказателни дела-1978-1993 г. Там в тези червени книжки има всякаки актове на ВС, включително и тълкувателни решения.


Темата е стара... Независимо от това, авторът й търси конкретно книжно издание, в което съгласно описанието на предоставения сайт, са систематизирани всички тълкувателни актове на ВС и ВКС в посочения период, които не са загубили сила. Предлаганото от теб разрешение, с оглед опита ми в този форум, е неприемливо, тъй като то изисква освен заплащане на справедлива цена за придобиването на предлаганите от теб сборници, така и последващ мисловен процес от страна на купувача /т.е. последният да е в състояние сам да отсее полезната приложима към момента практика/ - процес, за съжаление, не толкова често срещан сред лицата, упражняващи адвокатска професия. С цел да предизвикам именно активиране на мисловната дейност на отделни участници в този форум съм си позволявал нерядко да споря за безспорни неща. За съжаление, невинаги е бил налице търсеният от мен резултат!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron