начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Съвет за онлайн магазин

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съвет за онлайн магазин

Мнениеот mariolita » 14 Сеп 2015, 15:27

Здравейте, искам да попитам някой от вас, къде мога да създам собствен онлайн магазин? Някой може ли да ми даде съвет къде да направя това ? Благодаря
mariolita
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Сеп 2015, 15:25

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот stoyank » 15 Сеп 2015, 14:53

Онлайн магазин се създава на компютър, а сега сериозно: първо си определи бюджет, защото това е много разтегливо понятие.

Какво ще продваш в този оналйан магазин? Стоките налични ли ще са?

Надявам се да не кажеш всичко, защото например този ------------------- хипермаркет в САЩ има над 50000 продукта, които някой трябва да въведе ръчно, затова препоръчвам конкретна ниша - например маратонки.

Най-евтино ще ти бъде с wordpress и woocommerce plug in и 2ете са безплатни, инсталираш и почваш да добавяш продуктите си.
stoyank
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Авг 2009, 12:48

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот stefanakii » 16 Сеп 2015, 15:05

На скоро попаднах на този сайт ------------------- за мен това което предлагат е много добро ,почти всичко е безплатно. Собствен домейн, собствен админ панел, не даваш пари за хостинг, най-важното не даваш пари за създаването на магазина, бекъп на файловете. Не мисля, че има друг сайт в бг който да предложи такива условия. Като ги гледам повечето всеки гледа да ти смъкне кожата. Разгледай и кажи какво мислиш.
stefanakii
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2015, 15:02

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот mariolita » 18 Сеп 2015, 12:09

Ще продавам дрехи и обувки за сега, ако по-тръгнат нещата може и други работи, но за сега е това.
mariolita
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Сеп 2015, 15:25

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот mariolita » 18 Сеп 2015, 12:11

stefanakii написа:На скоро попаднах на този сайт --------------------------- за мен това което предлагат е много добро ,почти всичко е безплатно. Собствен домейн, собствен админ панел, не даваш пари за хостинг, най-важното не даваш пари за създаването на магазина, бекъп на файловете. Не мисля, че има друг сайт в бг който да предложи такива условия. Като ги гледам повечето всеки гледа да ти смъкне кожата. Разгледай и кажи какво мислиш.

Мисля, че идеята е добра, но не мога да разбера само как така всичко е безплатно, от какво печели този сайт.
mariolita
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Сеп 2015, 15:25

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот stefanakii » 23 Сеп 2015, 13:07

Сайта печели % от продажбата, т.е само когато имаш реализирана продажба само тогава ти се одържа минимален %. Така, че офертите ти могат да стоят с месец, ако нямаш продажби не плащаш нищо.
Дано да съм бил полезен!
stefanakii
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2015, 15:02

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот mariolita » 28 Сеп 2015, 14:25

Това ми звучи доста интересно. Тряа да разуча как стоят нещата!
mariolita
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Сеп 2015, 15:25

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот stefanakii » 01 Окт 2015, 14:43

Аз не знам какво чакаш, ако искаш нещо трябва да се бориш за него няма кой да то го поднесе на готово!!!
stefanakii
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2015, 15:02

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот mariolita » 05 Окт 2015, 12:52

Вече работя по въпроса :)
mariolita
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Сеп 2015, 15:25

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот stefanakii » 09 Окт 2015, 14:46

Въоръжи се с много нерви и търпение. Пожелавам успех
stefanakii
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2015, 15:02

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот mariolita » 22 Окт 2015, 14:13

Знам че трябват много нерви и мисля, че съм подготвена. Скоро ще споделя на какъв етап съм.
mariolita
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Сеп 2015, 15:25

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот petttto » 28 Окт 2015, 20:21

mariolita написа:Знам че трябват много нерви и мисля, че съм подготвена. Скоро ще споделя на какъв етап съм.

:) Та докъде стигна Изображение
petttto
Младши потребител
 
Мнения: 77
Регистриран на: 12 Ное 2010, 15:48

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот petkova88 » 08 Апр 2020, 11:45

При създаването на онлайн магазин е необходим и хостинг. Предлагам промо код за 10% отстъпка в Суперхостинг - Rubrikata10 Тук ----------------------------- може да видите, как да го изпозлвате.
petkova88
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Мар 2015, 15:04

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот djillas » 13 Апр 2020, 17:35

И аз знам един промо код -------
djillas
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Апр 2020, 17:33

Re: Съвет за онлайн магазин

Мнениеот admin » 13 Апр 2020, 17:48

Не, не знаете!
admin
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 25 Юни 2002, 20:56


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


cron