начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

ограничения при условна присъда

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ограничения при условна присъда

Мнениеот vanyo2 » 21 Яну 2017, 11:07

Интересува ме по време на условна присъда може ли да се излезе в чужбина
vanyo2
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Яну 2017, 10:52

Re: ограничения при условна присъда

Мнениеот katerinakuch » 21 Яну 2017, 13:39

Да, що за проблем.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: ограничения при условна присъда

Мнениеот vanyo2 » 21 Яну 2017, 15:18

Да,означава ,че няма да имам проблем да изляза при условна придъда,така ли?А сега да обясня че преди две вечери карах с алкохол в кръвта 1,7 и очаквам може би такова разрешение на казуса ми,но ще имам излизане към Април месец в Кипър ,та за това се интересувам,и незнам дали ще е условна,през 2007 година имам наказание от админастративен съд по чл.78 за притежание на алкохол без бандерол.Благодаря Ви !!!!!
vanyo2
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Яну 2017, 10:52

Re: ограничения при условна присъда

Мнениеот vesii » 29 Яну 2017, 13:56

Няма проблем.
vesii
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Яну 2017, 11:19

Re: ограничения при условна присъда

Мнениеот svettoslav » 29 Яну 2017, 18:37

Условна или ефективна, съда решава.
Дано да си си платил глобата по 78 а НК. Но и да не си, малко вероятно е да влезеш в пандиза.

Едно е сигурно : до Кипър ще пътуваш като пътник . Както и обратно.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: ограничения при условна присъда

Мнениеот vanyo2 » 04 Фев 2017, 15:15

благодаря на всички,осъдиха ме 6 месеца условно с 3 години изпитателен срок,питам,до кога ще ми пиши в свидетелството за съдимост,,осъждан,,
vanyo2
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Яну 2017, 10:52

Re: ограничения при условна присъда

Мнениеот svettoslav » 04 Фев 2017, 19:05

След три години.

Но ако те хванат пак пил, през тия три години, през които се считаш "осъждан " , влизаш в затвора, дори да си бил с 0,5. Това е границата за осъждани за "алкохол ".
Ще се събере поне година.
Вече има хубавци в затвора точно по тая линия. Така че забрави за пиене, след като вземеш книжката.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron