начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Получаване на НП от КАТ

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Получаване на НП от КАТ

Мнениеот tu6an » 25 Мар 2017, 21:50

Здравейте,искам да питам относно наказателно постановление от КАТ.На сина ми са му направили акт за каране на кола без застраховка/изтекла/и са му казали че до 1 месец ще излезе Наказателното постановление за 400 лв.
Може ли аз или някои близък да получи -НП ,тъй като сина ми няма да е в България?
И дали има намаление ако се плати веднага или сумата си остава същата?
Може ли да се плати онлайн или само на място в КАТ.
tu6an
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 24 Юни 2009, 00:46
Местоположение: Хасково

Re: Получаване на НП от КАТ

Мнениеот tu6an » 28 Мар 2017, 13:31

Няма ли някои, които знае да ми отговори?
tu6an
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 24 Юни 2009, 00:46
Местоположение: Хасково

Re: Получаване на НП от КАТ

Мнениеот kolegat » 28 Мар 2017, 14:05

За това дали може някой друг да получи НП, идете в КАТ и питайте. Няма намаление на глобата, ако я платите в срока за обжалване. Все пак това не е фиш. Ествествено, че можете да платите и по електронен път.
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта


cron