начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Прокуратурата, задържа автомобилами.

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Прокуратурата, задържа автомобилами.

Мнениеот todorpetrov » 20 Дек 2017, 01:33

Здравейте бих искал малак съвет от нвкой компетентечлен. Преди неколко години се опитаха да ме въвлекат в схема с бежанжи, след йато видяха че не поддавам го направиха с измамаще питате катака.Опитаха се да ме направят отцепка без аз да знам.И тъка се срещнах с закона.Но няма значение,поради липс на доказателства прокуратурата сне всички обвинения спрямо мен, но автомобила който ми взеха като доказателство неми го връщат.с
Става въпрос за прокуратурата в гр.Царво.
Въпроса ми е защо го задържат и колко време могат да го правят.Адвукатът ми е пускал безброй молби за връщане но няма ефект.
Благодаря ви.
todorpetrov
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2017, 01:04

Re: Прокуратурата, задържа автомобилами.

Мнениеот kolegat » 20 Дек 2017, 09:32

Съгласно новите промени в НПК в сила от 05.11.2017 г. прокурорът е обвързан със срокове за произнасяне по искане за връщане на веществени доказателства. Пуснете пак молба.
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24

Re: Прокуратурата, задържа автомобилами.

Мнениеот todorpetrov » 20 Дек 2017, 22:03

Пуснали сме безброй молби.
Досъдебното производство продължава да се води срещу неизвестен извършител.
Свръщането на колата щяло да повлияе на обективната истина или нещо такова изкривено
todorpetrov
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2017, 01:04

Re: Прокуратурата, задържа автомобилами.

Мнениеот rinoto » 26 Дек 2017, 10:50

С това основание може да го задържат до приключване на делото.
rinoto
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Дек 2017, 10:42

Re: Прокуратурата, задържа автомобилами.

Мнениеот todorpetrov » 26 Дек 2017, 10:54

А ако това дело се води 5г.
Тази кола струва 15000 а данаците .
Несъмнено съгласен в нея неа намерени никакви доказателства вътре.
todorpetrov
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2017, 01:04

Re: Прокуратурата, задържа автомобилами.

Мнениеот first_order » 10 Яну 2018, 15:34

todorpetrov написа:Пуснали сме безброй молби.
Досъдебното производство продължава да се води срещу неизвестен извършител.
Свръщането на колата щяло да повлияе на обективната истина или нещо такова изкривено

Подлежи на обжалване отказът както пред съд така и на служебен контрол от по-горестоящата прокуратура
first_order
Младши потребител
 
Мнения: 38
Регистриран на: 10 Яну 2018, 15:10


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Google Adsense [Bot] и 19 госта


cron