начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Съседа краде и заплашва

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съседа краде и заплашва

Мнениеот smilingangel » 13 Яну 2018, 19:05

Здравейте!

Имам нужда от правен съвет и оттова какво е най - добре да се направи в случая!

Става въпрос за леля ми и дядо ми които живеят в къща! Роднините трита братя които са им и съдеди къща до къща ги ограбват всяка нощ, а сега започнаха и осред бял ден! Следват заплахи за саморазправа! С кражбите са започнали да рушат и къщата и да предявяват претенции че част от територията е тяхна, въпреки че затова си има документация! Многократно е уведомявана полицията но не се предприемат никакви мерки! Казват няма свидетели... и това е от тях .... Моля да дадете съвет какво може да се направи по въпроса и към кого е най - добре да се обърнем!

Благодаря предварително!
smilingangel
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Апр 2017, 20:38

Re: Съседа краде и заплашва

Мнениеот lakavitsa » 14 Яну 2018, 10:44

Сигналирайте прокуратурата, писмено.
lakavitsa
Потребител
 
Мнения: 683
Регистриран на: 26 Май 2010, 14:00

Re: Съседа краде и заплашва

Мнениеот first_order » 15 Яну 2018, 09:24

Пуснете жалба до прокуратурата като подробно опишете случая, както и вида и по възможност стойността на ограбеното.
first_order
Младши потребител
 
Мнения: 38
Регистриран на: 10 Яну 2018, 15:10


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron