начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Система за архив на данни.

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Система за архив на данни.

Мнениеот garnet2k » 31 Май 2018, 13:51

Здравейте,
ако модератора мисли, че темата е прекалено реклама да я трие.

Занимавам се с ИТ и имам фирма от 5 г. За това време ми минаха доста документи на фирмата през ръцете и още в началото се чудих как да пазя/архивирам.
Затова седнах и си направих сам устройство за пазене на данните. Работи на 100% вече 5 г. Замислих се, че може и на други да им е от полза, тъй като е евтино като цена и върши работа.
На мен ми трябваше да покрива следното:

Данните да се архивират няколко път на ден ако да променени.
На поне 2 различни места (облака).
Да се криптират преди качване на облака.
Да качва всички документи всеки път с цел версии - може да се направи да качва само променените.
Да мога да ги достъпвам от всякъде - офиса, вкъщи, по света - сигурно през ВПН.
Достъп по няколко начина/протокола.
Само с безплатен софтуер.

Подходящо е за малки и средни обеми документи.

Ако някой иска да си купи такова решение да пише на ЛС.
garnet2k
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 07 Сеп 2009, 23:07

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


cron