начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ - доказателство 32

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ - доказателство 32

Мнениеот Емил Митков » 14 Юли 2005, 18:54

Изображение
Емил Митков
 

Re: ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ - доказателство 32

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 14 Юли 2005, 19:10

Емил Митков написа:Изображение


Това е ПЛАТЕЖНОТО ИСКАНЕ , което НЕЙЧО НЕЙЧЕВ нарича в своя ОБВИНИТЕЛЕН АКТ с думата - документите.

На него няма дата на представяне в банката, и въобще няма никаква дата, а датата е задължителен реквизит за банкови документи....

То не е подписано от мен, нито пък е написано от мен....
Поправките не са правени от мен, и не се разбира кой ги е првил и кога .....
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Обвинителен акт на НЕЙЧО НЕЙЧЕВ от РП Стара Загора

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 14 Юли 2005, 19:16

РАЙСННА ПРОКУРАТУРА–СТАРА ЗАГОРА
ОБВИНИТЕЛЕН АКТ
По сл.дело №2511/1992г. по описа на ОСС-Ст.Загора
Преписка №211/2002г. по описа на РП-Ст.Загора
По обвинението на: ЕМИЛ СИМЕОНОВ МИТКОВ
По чл.210 ал.1 т.5 вр. чл.209 от НК

Свид.НЕДЯЛКА ПАЧАМАНОВА предала документите на свид.МИНКА РАШЕВА–гл.счетоводител на ТДУ-СтараЗагора, като я помолила да ги внесе за подпис при началника свид.ДРАГАН ДРАГАНОВ.
Свид.МИНКА РАШЕВА останала с впечатлението, че това са документи на ДЗУ, тъй като преди това при запознанството си със свид.НЕДЯЛКА ПАЧАМАНОВА разбрала, че е счетоводител в ДЗУ-СтараЗагора.
У свид.МИНКА РАШЕВА и свид.ДРАГАН ДРАГАНОВ се породило убеждението, че представените документи са от ДЗУ-СтараЗагора и последния подписал платежните искания, още повече, че на справката-декларация съществувал негов подпис положен преди това – през месец Ноември 1991г.


28.03.2003г.
Стара Загора
ПРОКУРОР в РП: Н.НЕЙКОВ
НН/МК
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Бившият директор на БНБ клон СтараЗагора е казал, че

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 14 Юли 2005, 21:12

Бившият директор на БНБ клон СтараЗагора е казал, че това ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ без дата на представянето му, и с множество поправки....и т.н....
-"е перфектен документ".

Моля да коментирате........
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Re: Бившият директор на БНБ клон СтараЗагора е казал, че

Мнениеот анонимен » 14 Юли 2005, 22:05

ЕМИЛ МИТКОВ написа:Бившият директор на БНБ клон СтараЗагора е казал, че това ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ без дата на представянето му, и с множество поправки....и т.н....
-"е перфектен документ".

Моля да коментирате........


Що ли не се учудвам!
анонимен
 

Търся вещо лице, което да направи експертиза на това

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 15 Юли 2005, 09:00

Търся вещо лице, което да направи експертиза на това ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ....

Въпрос към вещото лице:
- ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ - Доказателство №32, може ли да се твърди, че е перфектен банков документ, и въобще банков документ, при условие, че няма дата на представяне в банката....????
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Re: Търся вещо лице, което да направи експертиза на това

Мнениеот Гост » 15 Юли 2005, 10:00

ЕМИЛ МИТКОВ написа:Търся вещо лице, което да направи експертиза на това ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ....

Въпрос към вещото лице:
- ПЛАТЕЖНО ИСКАНЕ - Доказателство №32, може ли да се твърди, че е перфектен банков документ, и въобще банков документ, при условие, че няма дата на представяне в банката....????


С мен можете да се свържете чрез интернет, защото се намирам в чужбина...
E-mail: partner@vip.bg
ICQ: 349-356-098
My name in SKYPE: partner
http://www.skype.com
Гост
 

znaya te

Мнениеот poznat » 15 Юли 2005, 11:13

poznawam go choveka, ne e izmamnik........
poznat
 

Re: Бившият директор на БНБ клон СтараЗагора е казал, че

Мнениеот Симеон » 15 Юли 2005, 11:37

Господин Митков, прочетох вашите теми и ми е трудно да коментирам тази тема от правна гледна точка, защото не съм вещо лице, но отново се убеждавам колко безпрецедентно се извършват подобни деяния от страна на държавни служители, които са се самозабравили и има защо разбира се:
- защото имат власт и "връзки"
- защото държавната система работи в тяхна полза
- и което е най-лошо те са част от тази система

Това е още един случай, в който показно биват подиграни доверие и вяра на човек, който попада под ударите на закона без дори да има основание това да бъде така. На кратко казано, трудно е да си обвиняем в България особено, когато си невинен.....

Включих се във вашата тема, защото съм бивш потърпеш, така да се каже, по подобен на вашият вариант и знам през какво трябва да се мине за да излезнат истина и правда на яве.

Призовавам от мое име също хората да се включат и да ви помогнат по-бързо и по-безпрепядствено да се измъкнете от моментната ситуация, защото наистина знам, че е непосилно да се бориш с държавната машина без подкрепа на хора... било то със съвети или просто мнения по въпроса...

Желая ви успех и бързо решаване на проблема, ако мога да намеря нещо, което ще ви помогне веднага ще го споделя...!
Симеон
 

Мнениеот ... » 15 Юли 2005, 12:04

Ами просто нямам коментар за подобни... безмислици, в които разбира се законът е на страната на "законът=мушеници"....
...
 

Мнениеот И това е банков документ » 15 Юли 2005, 16:48

С такива хвърчащи хартийки, за огромни суми
И това е банков документ
 

аз нали затова го публикувах, за да се види с какви невероят

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 15 Юли 2005, 18:06

И това е банков документ написа:С такива хвърчащи хартийки, за огромни суми



аз нали затова го публикувах, за да се види с какви невероятни банкови документи, са били изтеглени пари от републиканския бюджет....
ако е вярно твърдението на НЕЙЧО НЕЙЧЕВ
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Re: аз нали затова го публикувах, за да се види с какви неве

Мнениеот Янев » 15 Юли 2005, 19:56

ЕМИЛ МИТКОВ написа:
И това е банков документ написа:С такива хвърчащи хартийки, за огромни суми



аз нали затова го публикувах, за да се види с какви невероятни банкови документи, са били изтеглени пари от републиканския бюджет....
ако е вярно твърдението на НЕЙЧО НЕЙЧЕВ


Добе е постъпил обвиняемия, макар да не съм много сигорен дали наистина има прво да си публикува
Янев
 

Re: аз нали затова го публикувах, за да се види с какви неве

Мнениеот Петър Стоянов » 15 Юли 2005, 20:06

Янев написа:
ЕМИЛ МИТКОВ написа:
И това е банков документ написа:С такива хвърчащи хартийки, за огромни суми



аз нали затова го публикувах, за да се види с какви невероятни банкови документи, са били изтеглени пари от републиканския бюджет....
ако е вярно твърдението на НЕЙЧО НЕЙЧЕВ


Добе е постъпил обвиняемия, макар да не съм много сигорен дали наистина има прво да си публикува


Има право да ги публикува, защото това трудно би мого да се нарече доказателство!
Петър Стоянов
 

ама наистина няма дата на представяне в банката

Мнениеот Радев » 16 Юли 2005, 12:52

ама наистина няма дата на представяне в банката
Радев
 

И това е документ ?

Мнениеот stbgrin » 18 Юли 2005, 11:57

Къде му е датата ?
stbgrin
 

adash

Мнениеот adash » 20 Юли 2005, 11:17

АДАШ< ДОБРЕ СИ НАПРАВИЛ<АМА ДАЛИ ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ<Е ПОНЕ ДАНО НЕ ТИ НАВРЕДИ!
adash
 

Мнениеот Гост » 21 Юли 2005, 15:17

Osven, 4e niama data lipsva i osnovanie za iskanite pari, tova sa6to e vajen rekvizit. V protiven slu4aj ne razbiram RBiudjet na kakvo osnovanie e prevel parite, kak e razbral tiahnoto prednazna4enie?
Гост
 

ще чакам....

Мнениеот ЕМИЛ МИТКОВ » 26 Юли 2005, 17:35

ще чакам......
ЕМИЛ МИТКОВ
 

Мнениеот Гост » 26 Юли 2005, 22:20

от колко години е деноминиран лева? като гледам цената на това листче (1.17 лв) май е по времето на големите нули. Какво твърдят кога е извършено тегленето на тези суми?
Гост
 

Следваща

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


cron