начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

имате ли представа какво е положението в Бургас

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


имате ли представа какво е положението в Бургас

Мнениеот maria » 12 Юни 2002, 14:44

Драги колеги,въпросът ми към Вас е нетрадиционен.Бих се радвала ,ако някой ми отговори стига да знае,какви свободни работни места за практикуване като юрист има в Бургас или въобще как може да се стигне до такава информация.
maria
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 01 Сеп 2001, 12:44

RE: имате ли представа какво е положението в Бургас

Мнениеот az » 13 Юни 2002, 17:34

Hihik...ama ti ne znaesh li che tova e pochti zasekretena ot VSS informacija? Nachinat da se doberesh do neja e mnooogo slojen, ama tapoto e che i az ne go znaja...ako trjabva da sam chesten i az tarsja takova info...uspeh
az
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 22 Яну 2005, 14:19

RE: RE: имате ли представа какво е положението в Бургас

Мнениеот miami30 » 14 Юни 2002, 19:24

Ne znaja kakvi sa vazmojnostite za rabota v Burgas,no spe6no tarsia lekzii po Nakazatelno i po Ve6tno pravo/ot redovno ili zado4no obu4enie/-Burgaski svoboden universitet.
miami30
 

RE: RE: RE: имате ли представа какво е положението в Бургас

Мнениеот maria » 17 Юни 2002, 11:33

не ти трябват лекции.Вземи учебника на Боянов -"Вещно право " и учи от там.Това е най-хубавия учебник за студенти.Подволи ми да се изкажа по този начин ,защото съм изчела почти всичко на тази тема,а и лекторите си водят лекциите по него. А по накацателно право просто научи закона.Друго не ти трябва.Не ,че е възможно ,но... :) Успех.
maria
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 01 Сеп 2001, 12:44

RE: RE: RE: имате ли представа какво е положението в Бургас

Мнениеот milen » 02 Юли 2002, 17:11

мммм, ако много ти се задълбочава с наказателното - има три малки (наистина - колкото книжлетата от библиотека Галактика, ако си спомняш) томчета с практика. а по вещно - бих казал, че "Ново вещно право" на П. Венедиков е супер!
milen
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 01 Окт 2001, 18:32


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron