начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Кога вещите лица ще си получава навреме хонорара?

Дискусии на тема съдебната власт в България


Кога вещите лица ще си получава навреме хонорара?

Мнениеот гост » 26 Дек 2005, 23:04

Вещо лице съм по няколко дела,но ни ми са изплатени дори и
пътните разноски.
гост
 

Мнениеот Гост » 27 Дек 2005, 10:27

Ами питайте г-н Григоров. Поне тук има участник, който се обозначава като "член на ВСС" и твърди, че е г-н Григоров. Успех!
Гост
 

Мнениеот Гост » 27 Дек 2005, 10:46

По какви дела - следствени, НОХД, НЧХД, граждански.... или какви??? Не се конкретизирате. Кажете по какви дела и ще Ви дадем съвет!!!
Гост
 

Мнениеот Гост » 27 Дек 2005, 10:49

по граждански дела, например.
Гост
 

безобразие

Мнениеот anira » 04 Яну 2006, 20:41

Аз съм преводачка по наказателни дела - не съм взимала пари от съда вече 5-ти месец ...... и в момента работя по 2 дела , а дали ще ми платят - само бюджетният директор на ВСС знае ... Аз нямам друга работа - живея от тези хонорари - как не ги беше срам да си раздадат 13-ти заплати?!?! Какви са тези хора? По мизерни празници не съм изкарвала никога ...Дано се задавят с моите пари!!??? :twisted: :evil: :evil:
anira
 

ще почакате

Мнениеот renata » 06 Яну 2006, 11:02

Чух, а вероятно и всички са разбрали, че ще плащат през февруари. Откъде ще намерят толкова пари, като само в един районен съд Сливница са длъжни с повече от 8000лв - само на вещи лица????????
renata
 


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron