начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Кога вещите лица ще си получава навреме хонорара?

Дискусии на тема съдебната власт в България


Кога вещите лица ще си получава навреме хонорара?

Мнениеот гост » 26 Дек 2005, 23:04

Вещо лице съм по няколко дела,но ни ми са изплатени дори и
пътните разноски.
гост
 

Мнениеот Гост » 27 Дек 2005, 10:27

Ами питайте г-н Григоров. Поне тук има участник, който се обозначава като "член на ВСС" и твърди, че е г-н Григоров. Успех!
Гост
 

Мнениеот Гост » 27 Дек 2005, 10:46

По какви дела - следствени, НОХД, НЧХД, граждански.... или какви??? Не се конкретизирате. Кажете по какви дела и ще Ви дадем съвет!!!
Гост
 

Мнениеот Гост » 27 Дек 2005, 10:49

по граждански дела, например.
Гост
 

безобразие

Мнениеот anira » 04 Яну 2006, 20:41

Аз съм преводачка по наказателни дела - не съм взимала пари от съда вече 5-ти месец ...... и в момента работя по 2 дела , а дали ще ми платят - само бюджетният директор на ВСС знае ... Аз нямам друга работа - живея от тези хонорари - как не ги беше срам да си раздадат 13-ти заплати?!?! Какви са тези хора? По мизерни празници не съм изкарвала никога ...Дано се задавят с моите пари!!??? :twisted: :evil: :evil:
anira
 

ще почакате

Мнениеот renata » 06 Яну 2006, 11:02

Чух, а вероятно и всички са разбрали, че ще плащат през февруари. Откъде ще намерят толкова пари, като само в един районен съд Сливница са длъжни с повече от 8000лв - само на вещи лица????????
renata
 


Назад към Съдебна власт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron