начало

Отнемането на недекларирани на границата пари, комбинирано със затвор или глоба, противоречи на правото на ЕС Отнемането на недекларирани на границата пари, комбинирано със затвор или глоба, противоречи на правото на ЕС

Акт за кражба

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Акт за кражба

Мнениеот slukanov » 04 Авг 2016, 19:20

Здравейте искам да попитам колко е стойността на акт за кражба ?
Това което се случи като цяло не беше на мен а на приятелката ми пазарувала си е в магазина и без да искала е оставила един дезодорант на стойност 3лв. ..... една служителка я е видяла и я е спряла на касата. Викнали са полиция и са и писали акт. До сега няма никакви подобни случки има чисто досие ако това е от значение.
Най-гадното беше, че тя много се разстрои :/
slukanov
Нов потребител

Re: Акт за кражба

Мнениеот kpts_ » 04 Авг 2016, 21:14

Сто лева глоба.
Не стана ясно как на касата я спряли?! Да не е било след касата?
kpts_
Младши потребител

Мнениеот slukanov » 04 Авг 2016, 22:17

След касата като си е взела някакви други неща по-точно
slukanov
Нов потребител

Мнениеот imperfectcircle » 13 Юни 2018, 18:06

slukanov написа:След касата като си е взела някакви други неща по-точно

Здравей! Би ли споделил какво се случи с приятелката ти след съставянето на въпросния акт? Днес ми се случи нещо подобно, та се разчетох из форумите. Но засега не съм намерила случай, в който хората казват каква е била развръзката, а вече доста се притеснявам. Благодаря предварително!
imperfectcircle
Нов потребител

Назад към Наказателно право