начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Нов акумулатор?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Нов акумулатор?

Мнениеот kozamostra » 10 Юли 2018, 14:35

Здравейте, колата ми не иска да завърти стартера и да запали, няма никакъв ток в акумулатора.. Ползвам го трета година и от раз се изтощи, възможно ли е? Ще се наложи да си взема друг, бихте ли ми препоръчали какъв и на по-народна цена, ако е възможно :D :D
"Днес не си живял, ако не си направил нещо за някого, който не може да ти се отплати." ~ Джон Бъниан
kozamostra
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 07 Май 2018, 15:46
Местоположение: Бургас

Re: Нов акумулатор?

Мнениеот diqnailieva » 11 Юли 2018, 13:42

Да, и аз съм чувала, че изведнъж се изтощават.. Разбира се след като изтече гаранцията, защо не опиташ да го заредиш? Моят съм си го купувала онлайн ( Varta ) от https://maxcar.bg/ и го намерих на доста добра оферта! :)
diqnailieva
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Окт 2016, 18:37

Re: Нов акумулатор?

Мнениеот lakavitsa » 12 Юли 2018, 07:15

какво излезе ? правния портал се разискват технически харектеристики на акумулатори, а не правни казуси. Да почнем дискусии за пчеларство и овощарство, какви калеми са най-добре или здравни проблеми
lakavitsa
Потребител
 
Мнения: 683
Регистриран на: 26 Май 2010, 14:00

Re: Нов акумулатор?

Мнениеот dog123 » 12 Юли 2018, 10:53

Някой може ли да ми каже добра рецепта за боб чорба? Благодаря ви предварително!
dog123
Младши потребител
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Авг 2010, 13:51


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron